www.infoglobe.cz » Aktuality » Katalog Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012 již v prodeji!

Katalog Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012 již v prodeji!

Publikováno: 18.5.2012
Již v nejbližších dnech si budou moci milovníci cestování, přírody, historie a turistiky zakoupit nejnovější číslo nejstaršího kontinuálně vycházejícího časopisu na Slovensku - Krásy Slovenska, jehož součástí bude i katalog Turistické cíle České republiky 2012. Tuto zajímavou přílohu pro všechny čtenáře společně připravila slovenská a česká redakce Infoglobe.

V přehledně zpracovaném seznamu známých i méně známých turistických cílů (hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, jeskyně atd..), rozdělených do krajů vždy s infotipy (zajímavostí v okolí turistického cíle), budou mít čtenáři možnost dozvědět se spoustu zajímavých informací. Cíle a tipy byly vybírány tak, aby návštěvník během jednoho dne zvládl navštívit obě zajímavosti. Doufáme, že vás náš katalog nejen zaujme, ale stane se i jakousi součástí (pomůckou) vašeho putování a poznávání  Čech a Slovenska.

Katalog Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012, který vychází v ČR jako příloha časopisu LOOK magazine a na Slovensku jako příloha časopisu Krásy Slovenska, je již v pořadí čtvrtým katalogem společnosti Heling s.r.o. V minulosti vyšly tituly: Průvodce Česko-slovenskými lyžařskými středisky, Aktivní dovolená - naše tipy v Čechách a na Slovensku a Průvodce Česko-Slovensko-Rakousko lyžařskými středisky.

 

Text: Oskár Mažgút
Foto: Infoglobe, Look magazine, Krásy SlovenskaDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Turistická NEJ Slovenského ráje  
Publikováno: 14.5.2009
Jedinečné přírodní lokalitě Slovenského ráje jsme se v našem článku věnovali nedávno. Dnes se zaměříme na jeho konkrétní a zároveň nejzajímavější části, kde se nacházejí a jak se k nim nejlépe dostat.

SR, ČR: Portál Infoglobe – top výletní tipy za rok 2014
Publikováno: 25.2.2015
Cestovatelský informační portál Infoglobe vydal minulý rok interaktivní katalog Výletní cíle České a Slovenské republiky, který si za 4 měsíce stáhlo celkem 2400 milovníků cestování a poznávání.

Novinka: Výletní cíle České a Slovenské republiky
Publikováno: 2.10.2014
Již v těchto dnech si na našem turistickém informačním portálu Infoglobe.cz můžete zdarma stáhnout zajímavý turistický bedekr s názvem Výletní cíle České a Slovenské republiky.

ČR: Aktivní dovolená – zimní turistické cíle
Publikováno: 29.1.2014
Jak už název tohoto článku napovídá, dnes si povíme něco o novém interaktivním katalogu, který připravila pro své čtenáře redakce cestovatelského informačního portálu Infoglobe.

ČR: Vychází katalog AKTIVNÍ DOVOLENÁ - zimní turistické cíle
Publikováno: 6.1.2014
Už v těchto dnech vychádzí nový katalog Aktivní dovolená - zimní turistické cíle České a Slovenské republiky 2014, který pro Vás připravila redakce portálu Infoglobe.

SR, Vojkovce: Štefanský výstup na Slubicu
Publikováno: 23.12.2012
Na Druhý svátek vánoční organizuje Klub Slovenských turistů Slubica Vojkovce zajímavý výstup na vrch Slubica. Terénní vycházky se může zúčastnit i široká veřejnost.

SR, ČR: portál Infoglobe je Důvěryhodná firma roku 2017
Publikováno: 17.2.2017
Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme podělit o novinku – získali jsme certifikát „Důvěryhodná firma 2017“, který se přiděluje společnostem s výbornou pověstí mezi klienty a obchodními partnery.

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Městská džungle

1. 1. – 28. 2. 2018
1. cena:
Kniha Procházky po pražských hřbitovech z internetového knihkupectví bux.cz
2. cena:
Dvě vstupenky na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL a HLUBINA
1. cena redakce:
Švýcarské hodinky Sea Force v hodnotě 9 290 Kč od firmy Wenger
2. cena redakce:
Výpravná a výjimečná knižní publikace Mapy měst z Knižního klubu
3. cena redakce:
Dvě vstupenky na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL a HLUBINA

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

23.1.2018
Pardubický kraj pořádá ve dnech 28. ledna až 2. února zimní olympiádu dětí a mládeže, na které se bude prezentovat 1 300 talentovaných sportovců v kategorii mladších a starších žáků. Zahajovací ceremoniál v Tipsport areně je od 15 hodin.
22.1.2018
Milovníci královského moku, přijďte na Den svatojurských sklepů, který se již tradičně uskuteční během posledního lednového víkendu – 26. a 27.
21.1.2018
V případě, že se zajímáte o filmy pocházející ze skandinávských zemí, nenechte si ujít filmový festival SCANDI v kině Akropole Kremnica, a to už od 24. do 27. ledna.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce - INDONÉSIE:

Nejčtenější články:

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 23. 1. 2018
svátek:Zdeněk
dnes:
úterý 23.1.
4 °C
zítra:
středa 24.1.
9 °C