Srí Lanka III.: Kandy - vlakem skrz celé hory až do Badully - VIDEO
První půl hodinu se za okny střídají jen rýžová políčka, banánovníky a nekonečné vesnice. Lidé nám mávají, a my máváme jim. Až do stanice Nawalapitiliya je vlak hodně slušně plný, proto jsem rád, že jsem zaplatil (oproti normální ceně dost přestřelenou částku) za "turistickou" rezervaci. Při tak dlouhé cestě je přecijen relativně příjemné sedět - a to jinak po ostrově jezdím zásadně přecpanou třetí třídou.
A je to tady, vlak začíná prudce stoupat, železnice se kroutí po úbočí hor a lokomotivy na obou stranách zabírají na plný výkon. Okolo nás se objevují první čajové plantáže, ubývá vesnic, a přibývá mlhy a deště. Přejíždíme nespočet mostů, projíždíme několik tunelů a občas zastavíme v malé staničce, kde vystoupí či nastoupí pár místních.
Ve stanici Hatton opouští vlak asi polovina turistů - půjdou odsud na slavnou horu Adam`s Peak, a pak se pravděpodobně přesunou do bývalého anglického provinčního města Niwara Eliya. Já ale pokračuji dál a vlak stále stoupá vzhůru. Začíná se notně ochlazovat, oproti 30 stupňům v Kandy je tu odhadem tak 15, a do toho 100% vlhkost vzduchu. Vybaluji proto z batohu mikinu a dlouhé kalhoty, protože vlak stále jede s otevřenými dveřmi i mnoha okny.
Vjíždíme na náhorní planinu Horton`s Plain, kde to vypadá trochu jako ve Skotsku. Střídají se tu vřesoviště s vysokohorským mlžným pralesem a nejsou tu téměř žádné vesnice. Na konci planiny vlak začíná pomalu klesat, i když už ne tak prudce, jako opačným směrem. Za další zhruba hodinu a půl již za tmy přijíždíme do Elly, kde už je naštěstí opět relativně teplo, a navíc neprší.
Dva dni na to se pak ze své základny v Elle jedu podívat do zhruba hodinu a půl vzdálené konečné stanice Badulla, abych měl návštěvu této nádherné železnice kompletní. Tentokrát jedu opravdu starým červeným vlakem, který táhne 50 let stará německá dieselová lokomotiva. Kus za Ellou přejíždíme přes krásný vysoký kamenný viadukt, projíždíme kolem, několika vodopádů, a ve stanici Demodara projíždíme slavnou smyčkou. Přímo pod staniční budovou tu vede asi o 10 výškových metrů níže tunel. Krajina pomalu ztrácí vysokohorský ráz a v konečné stanici jsme v podstatě opět téměř v nížině.
Do Elly se večer vracím dlouhým nočním vlakem, který po asi 12 hodinách cesty dorazí do hlavního města. Veze kupodivu jen jeden lehátkový vůz, zato ale hned dva jídelní. Před odjezdem ze stanice si strojvůdci z lokomotiv na začátku a na konci dávají signál dlouhým zahoukáním, které se nese opravdu hodně daleko a po chvíli se ještě údolím ozvěnou vrací zpět. Obě mašiny pak zabírají na plný výkon a vypouští obrovský oblak dýmu. Myslím, že parní lokomotivy tu byly o dost ekologičtější...
Celá cesta horskou železnicí je sama o sobě nezapomenutelným zážitkem, navíc se tak dostanete na jedny z nejnádhernějších míst na Srí Lance. Nezapomeňte si raději rezervovat místo, občas tu vlaky jezdí skutečně hodně plné. A nestresujte se, pokud bude vlak mít pár desítek minut zpoždění - tady je to naprosto normální.
Text/foto/video: Matouš Vinš
Hudba: Coldnoise
Diskuze u článku (2) |
Vložit nový příspěvek
- kde koupit jizdenkududdley 8.12.2016, 14:49Přeji krásný den, za týden vyrážíme na Srí Lanku a rádi bychom jeli alespoň jednu cestu vlakem. Poradíte mi, prosím, kde bychom sehnali jízdenky? Lze je nějak zakoupit online? Moc děkuji za odpověď.
- JízdenkyMatouš 8.12.2016, 16:16Dobrý den,
koupíte je na jakékoliv vlakové stanici, online je koupíte jen do vagonů některé ze soukromých společností:
http://www.exporail.lk/ExpoRail.php
a
http://rajadhani.lk