www.infoglobe.cz » Volná místa

Volná místa

Aktuální nabídka volných pozic:

Společnost Heling s.r.o., která je provozovatelem informačního cestovatelského portálu www.infoglobe.cz hledá ženu/muže na pozici

                                       OBCHODNÍ A REKLAMNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových

- zabezpečení reklamy

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání

- vynikající komunikační, prezentační a organizační schopnosti

- samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

- zaměřování se na výsledky a vysoké pracovné nasazení

- příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

- možnost vysokých výdělků

- kreativní práci v mladém kolektivu

- práci v terénu

- možnost seberealizace

- zázemí pro pracovní účely k dispozici

- služební telefon

- benefity ve formě vstupenek, pobytů a jiné

Motivační životopis a jakékoli dotazy posílejte na info@infoglobe.cz

nebo tel.: +420 277 000 261

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

Fotosoutěž:

Chrámy a kostely

1. 11. – 31. 12. 2017
1. cena:
Kniha Vietnam s vůní koriandru z produkce CA Gaudium
2. cena:
Kniha Vltavské vyhlídky z internetového knihkupectví bux.cz
1. cena redakce:
Voucher pro 2 osoby na 2 noci se snídaní a vstupem do saunového světa a zážitkového bazénu v hotelu Panorama**** Trenčianské Teplice
2. cena redakce:
Roční licence českého fotografického programu Zoner Photo Studio X v krabicovém balení s 8GB flash diskem a aktualizovanou praktickou příručkou
3. cena redakce:
Roční elektronické předplatné časopisu National Geographic

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

13.12.2017
Opět je tu kouzelný čas klidu a míru, čas jako stvořený na příjemná rodinná a přátelská setkání. Město Košice si i letos připravilo Košické pohádkové Vánoce, které nabídnou hudební překvapení, krásnou výzdobu a skvělé pochoutky.
12.12.2017
Prestižní World Ski Awards mají své letošní vítěze. V České republice získal titul Nejlepší lyžařský resort 2017 již potřetí Skiareál ve Špindlerově Mlýně, ve Slovenské republice Jasná v Nízkých Tatrách. Nejlepší lyžařské středisko na světě je pro rok 2017 francouzské letovisko Val Thorens.
11.12.2017
Jedna z největších turistických atrakcí zimních Tater – Tatranský ledový dóm na Hrebienku přivítá návštěvníky již popáté a nabídne krásu ledu i nezapomenutelné koncerty.

Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – PERU:

Nejčtenější články:

Interaktivní katalogy:

dnes:středa 13. 12. 2017
svátek:Lucie
dnes:
středa 13.12.
4 °C
zítra:
čtvrtek 14.12.
7 °C