www.infoglobe.cz » Volná místa

Volná místa

Aktuální nabídka volných pozic:

Společnost Heling s.r.o., která je provozovatelem informačního cestovatelského portálu www.infoglobe.cz hledá ženu/muže na pozici

                                       OBCHODNÍ A REKLAMNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

- péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových

- zabezpečení reklamy

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání

- vynikající komunikační, prezentační a organizační schopnosti

- samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

- zaměřování se na výsledky a vysoké pracovné nasazení

- příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

- možnost vysokých výdělků

- kreativní práci v mladém kolektivu

- práci v terénu

- možnost seberealizace

- zázemí pro pracovní účely k dispozici

- služební telefon

- benefity ve formě vstupenek, pobytů a jiné

Motivační životopis a jakékoli dotazy posílejte na info@infoglobe.cz

nebo tel.: +420 277 000 261

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

Fotosoutěž:

Městská džungle

1. 1. – 28. 2. 2018
1. cena:
Kniha Procházky po pražských hřbitovech z internetového knihkupectví bux.cz
2. cena:
Dvě vstupenky na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL a HLUBINA
1. cena redakce:
Švýcarské hodinky Sea Force v hodnotě 9 290 Kč od firmy Wenger
2. cena redakce:
Výpravná a výjimečná knižní publikace Mapy měst z Knižního klubu
3. cena redakce:

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

21.2.2018
Milí čtenáři, v těchto dnech jsme úspěšně spustili novou mobilní aplikaci, která vás provede těmi nejzajímavějšími místy naší planety a zároveň vám usnadní na základě vaší polohy vyhledávání tipů na výlety.
20.2.2018
Pokud chcete vyrazit na procházku, udělejte si výlet na Karlštejn a zároveň do Solvayových lomů, které jsou nedaleko.
19.2.2018
Při příležitosti udělení titulu UNESCO CITY OF MEDIA ARTS městu Košice se budou během tohoto roku konat jedinečné akce, jejichž přehled přinášíme v následujících řádcích.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce - KUBA:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

Interaktivní katalogy:

dnes:středa 21. 2. 2018
svátek:Lenka
dnes:
středa 21.2.
4 °C
zítra:
čtvrtek 22.2.
2 °C