www.infoglobe.cz » Aktuality

151 dní Pacifickou hřebenovkou

Publikováno: 23.4.2020
Období tak trochu nedobrovolného „domácího vězení“, v němž nyní žijeme, je zároveň tou nejvhodnější dobou pro plánování budoucích cest a dobrodružství.

151 dni pacifickou hrebenovkouO jedné dlouhé, těžké, ale krásné cestě, která má potenciál změnit lidský osud je kniha, kterou bychom vám chtěli představit. Napsala ji 26letá Lucie Kutrová – holka, která prošla Pacific Crest Trail.

Pacifická hřebenovka, jak se cestě česky říká, je 4300 km dlouhý trek, dálková turistická trasa, která vede z Mexika až do Kanady a zhruba kopíruje západní pobřeží severoamerického kontinentu. Kdo ji projde celou, uvidí během půl roku (tak dlouho zhruba cesta trvá) 7 národních parků, dostane se až do 4000 metrů nadmořské výšky, potká přátele na celý život a zažije věci, s nimiž dopředu nemohl počítat.

Lucie, na počátku trochu naivní snílek, vyrazila bez přípravy a na cestě strávila 151 dní. Kniha, kterou o svém životním dobrodružství napsala, umí inspirovat, radit a otevírat nové obzory. 

Možná vám změní život. 

Knihu 151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listem vydává nakladatelství Universum (Euromedia Group) a objednat si ji můžete zde na e-shopu.

 

Zdroj: Euromedia Group, a.s.

Text: R. SnížkováDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

SR, ČR: Atlasy a cestovatelské e-knihy zdarma
Publikováno: 13.5.2020
Vydejte se na toulky starověkým světem i dějinami druhé světové války, které zmapoval světově proslulý National Geographic. Pokud by vám to bylo málo, dozvíte i pár tipů na cestovatelskou beletrii.


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Česká krajina

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

1.6.2020
Slezskoostravský hrad ožije živou hudbou od 19. 6. do 18. 7.2020! Téměř dvě desítky kapel zahrají v pokoronavirové premiéře. Těšit se můžete na jednodenní koncerty zvučných jmen – Monkey Business, Chinaski, David Koller, Pokáč, Wohnout, Bára Poláková, Anna K., Kali a Peter Pann. Z tvrdších žánrů to budou kapely Citron a Lautr, Trautenberk, Horkýže Slíže, Zakázaný ovoce, Vypsaná fixa. Specialitou pak bude minifestiválek Metal!!!, kde zahrají lokální kapely Malignant Tumour, Silent Stream of Godless Elegy, Antigod, Primary Resistance, Postcards from Arkham, Dead Carnage a přespolní budějičáci Gutalax.
29.5.2020
Dnes vám přinášíme druhou část těch nejzajímavějších mezinárodních nebo světových dnů podle kalendáře (měsíce červenec až prosinec).
28.5.2020
Šumava tajemná i lákavá, divoká i vlídná, známá i neznámá… všechny tváře našeho nejmilovanějšího pohoří představuje krásná výpravná publikace autorů Petra Davida a Vladimíra Soukupa.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pondělí 1. 6. 2020
svátek:Laura
dnes:
pondělí 1.6.
21 °C
zítra:
úterý 2.6.
22 °C