www.infoglobe.cz » Vincentka v plechovce slaví roční výročí

Vincentka v plechovce slaví roční výročí

První výročí oslavuje v květnu plnění minerální vody Vincentka do plechovek. Za toto krátké období si získala srdce svých skalních uživatelů, hlavně z řad mládeže a amatérských i profesionálních sportovců. Uplynulý rok byl také díky tomuto modernímu balení jedním z nejúspěšnějších roků, co se týká spotřeby této světoznámé minerálky z Luhačovic. Informuje o tom ředitel Vincentky, a. s., Ján Šumšal.

,,O balení v plechovkách s objemem 250ml je velký zájem. Ve tvrdé konkurenci ionových (po česky iontových)  nápojů si už získala svoje místo hlavně díky 100% přírodnímu charakteru. Prakticky jde o třetihorní mořskou vodu, obohacenou o přírodní CO2 a stopové prvky. Vincentka je vlastně přírodní iontový kokteil. Obsahem iontů sodíku, draslíku, vápniku, lítia, hořčíku, fluóru, chlóru, jódu, pomáhá obnovovat rovnováhu těchto prvků v organismu. Navíc obsahuje ve fyziologickém poměrném zastoupení i biogenní prvky, jakými jsou lítium, rubídium, cézium, měď, zinek, vanad, chróm, kobalt,“ jmenuje J.Šumšal.

Vincentka v plechovce

Rozšíření základny o sportujících

Dodává, že tak jak předpokládali při uvádění na trh, toto balení si našlo své příznivce z řad sportující veřejnosti. Běžci, turisté, návštěvníci fitness center, sportující verejnost - ti všichni stále častěji sahají po nezaměnitelné chuti Vincentky.

 

,,Balení v plechovkách oslovilo nové cílové skupiny spotřebitelů a rozšířilo dosavadní základnu konzumentů. Mimořádnou oblibu získalo hlavně u mládeže. Působí moderně a elegantně. Navíc v plechovce si tento produkt zachovává nezměněné chemické složení. Její prodej   v plechovkách kopíruje prodej jiných iontových nápojů. V ČR ji najdete na benzínových pumpách, v nápojových automatech, restauracích, i běžných obchodech. Navíc hliníkový obal je lehce recyklovatelný a nerozbitný,“ konstatuje J.Šumšal.

 

Doplňuje, že pokud v Česku je běžně dostupná v obchodní síti, na Slovensku je  zatím dostupná jen přes e-shop Vincentky v multipackovém balení 6x250ml. V  balení Vincentka dárková kazeta I, plechovka s objemem 0,25l nahradila původní láhev s objemem 0,33l.

 

Není to voda na uhašení žízně

Vincentka není voda na uhašení žízně. Pije se jako podpůrný prostředek na doplnění minerálů a stopových prvků. Vincentka je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro běžné lidi, sportovce, ale i děti od 3 let, těhotné kojící ženy a rekonvalescenty, pro hlasové profesionály, při překyselení žaludku.

Vincentka funguje tak, že svým obsahem minerálních solí pomáhá regenerovat vnitřní prostředí po velkých ztrátách potu. Proto je vhodná při sportovních výkonech a trénincích, cvičeních, při těžké fyzické práci, pobytu v teplém prostředí a horečkových onemocněních.

Vincentka svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Je doporučená na pitné a inhalační kúry při onemocněních dýchacích cest, hlasivek, při nemocích látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, při chronickém zduření jater, diabete mellitus, chronické pankreatitídě.

 

Pitný režim

Na nahrazení minerálů, vyloučených pocením při běžné fyzické námaze, postačí denně 0,3 až 0,7 l Vincentky a to i v létě. Při horku a větší fyzické zátěži se může mírně zvýšit i denní konzumace Vincentky. Ale při větší pravidelné konzumaci je dobré poradit se o doporučeném  množství s lékařem. Právě během horkých letních dnů, kombinovaných s fyzickou námahou, je důležité dodržovat pitný režim a doplňovat vodu a minerály do těla. Ideálním nápojem na letní pitný režim je právě Vincentka. Dokáže nahradit úbytek solí a celé řady prvků v jediném nápoji.

Pít je  třeba průběžně během celého dne, nejen nárazově. Důležitá je pravidelnost pití tekutin. Nedostatek vody může vést k dehydrataci - stavu, při kterém nejsme schopni vykonávat běžné činnosti. Nejlepší je pít čistou vodu a minerálky v přiměřeném množství podle obsahu minerálů.

 

Zdroj a foto: Vincentka a.s.

 Diskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

ČR, Luhačovice – krásné lázně a zajímavé okolí I
Publikováno: 9.8.2017
Lázně Luhačovice jsou krásné, malebné a léčivé v každém ročním období. Vždy zas a znova okouzlují návštěvníky rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení.

ČR, Luhačovice – krásné lázně a zajímavé okolí II
Publikováno: 16.8.2017
Po minulém představení Luhačovic a jejich světoznámých lázní se dnes vydáme za krásnými přírodními, kulturními i historickými památkami v okolí. Pohybovat se budeme po oblasti svérázného Valašska, pohostinného Slovácka a úrodné Hané.

ČR, Luhačovice – nejoblíbenější lázně na Moravě
Publikováno: 26.11.2020
Cítíte, že v poslední době je toho na vás nějak moc a ocenili byste rekreaci a odpočinek? Město Luhačovice k tomu doslova vybízí. Pobyt v lázeňském městě se totiž nemusí rovnat tomu, že tam jezdí pouze starší nebo nemocní lidé. Malebné městečko je plné léčivých pramenů, kolonád, ale také cyklostezek a různých modernějších atrakcí i pro spoustu mladých lidí!


Souvisejicí fotogalerie

ČR, Luhačovice – kouzelné lázně
V jihovýchodní části České republiky se nachází malé lázeňské městečko Luhačovice. Je situováno v...

ČR, Lázně Luhačovice – oddech pro tělo i duši
Lázně Luhačovice jsou nejen tradiční lázeňské a relaxační městečko, které nabízí širokou škálu sl...


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Z lásky

15. 4. – 30. 6. 2023
1. cena:
Láskyplný balíček
2. cena:
Láskyplný balíček
3. cena:
Láskyplný balíček
1. cena redakce:
Láskyplný balíček
2. cena redakce:
Láskyplný balíček
3. cena redakce:
Láskyplný balíček

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

24.5.2023
Nenechte si ujít tradiční noční výstup na hrad Bezděz v sobotu 27. května od 19-té hodiny. Čeká na vás bohatý doprovodný program, ukončený fantastickou ohňovou šou.
23.5.2023
Více než půl milionu cestovatelů ze 178 zemí hlasovalo za evropské destinace roku 2023, ze kterých bylo 20 oceněných titulem "Best European Destinations 2023". První místo získala Varšava, která je podle hodnocení krásná, přátelská, zelená a s otevřeným myšlením. Jaké destinace následovaly, se dozvíte v následujících řádcích.
20.5.2023
Květnově-červnové číslo časopisu Krásy Slovenska přináší zajímavý rozhovor s elitní slovenskou skialpinistkou Mariannou Jagerčíkovou, pozve vás na Nový hrad - castrum Wywar a budete také poznávat poutnická místa a kalvárie v okolí Žiliny.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE 

 

(včetně výskytu koronavirus COVID-19 i válečného konfliktu na Ukrajině).

.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pondělí 29. 5. 2023
svátek:Maxmilián
dnes:
pondělí 29.5.
11 °C
zítra:
úterý 30.5.
15 °C

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X