www.infoglobe.cz » Momentky k nezaplacení

Momentky k nezaplacení

Publikováno: 31.8.2013
Svatba je pro ženu tím nejkrásnějším dnem v životě. Snad každá z nás si už jako malá představuje svoji pohádkovou svatbu s tím nejúžasnějším mužem v životě.

I mně se to poštěstilo a po tříletém vztahu jsem šla k oltáři. V dnešní době si můžete najmout agenturu, která se o vše postará, nebo si svatbu zařídíte sama a naplno si užijete svatebních příprav. Hned na začátku jsme si s přítelem sedli a řekli si priority našeho dne „D“, ze kterých jsme nehodlali slevit a byly to šaty, fotograf a místo. Ať to stojí, co to stojí, tyhle tři věci jsou nejdůležitější v náš den. Svého fotografa jsem si vyhlédla na svatebním veletrhu a od té doby jsem si sledovala jeho web a facebook. Sledovala jsem jeho práci a zamilovala se do ní. Fotografie jsou čisté a působivé, zachycují mimořádné okamžiky, na které budete až do smrti vzpomínat. Tyhle fotky si budou prohlížet naše vnoučata a doufám, že si budou říkat, jaká byla babička kočka, když se vdávala :o).

Petr Pelucha

Přišel náš svatební den, vše začalo podle plánu, fotograf dorazil na minutu přesně. Myslela jsem si, že se mu budu muset věnovat, ale jediné na co se mě zeptal, bylo to, kde mám šaty, boty a prstýnek. Než jsem se stačila rozkoukat, vše si vzal a zmizel s asistentkou někam ven. O pár minut později se vrátil a začal fotit přípravy. Vůbec jsem o něm nevěděla. Je dobré se chovat přirozeně a nechat vše plynout. Na fotkách jsme se pak až divili, co vše zachytil. A v tom je ta nádhera. I když se snažíte ten den vychutnat naplno, hodně věcí v něm vám uteče. Soustředíte se na jednu věc a nevnímáte svět kolem vás. A od toho je tu fotograf, ten stihne být během obřadu před vámi, vedle vás, pak třeba na vyhlídce, aby vás vyfotil s vrchu. Až si říkáte, jak tohle všechno mohl stihnout. Dokáže zachytit tolik krásných momentů.

Petr Pelucha

Při tom všem dokázal myslet i na můj pitný režim. Svatbu jsme měli na zahradě pod Pražským hradem, byl tropický den, sluníčko na nás svítilo. Stylem anglického gentlemana mi při obřadu podal sklenici s vodou a zase zmizel fotit. V ten moment jsem mu za to byla neskutečně vděčná. Po obřadu následovalo společné foto a skupinkové foto. Focení si koriguje sám fotograf. Na novomanželském focení mu ochotně pomáhá asistentka, která byla při ruce i mě. Nezdá se to, ale svatební kytice má třeba až 2kg a vy v ten den máte na sobě svatební šaty, které mají také několik kilogramů. Jste ráda, za jakoukoliv pomoc. Po obědě následovalo další focení. Tentokrát procházka po Pařížské ulici. Je až k neuvěření co se najde v tašce příjemné asistentky.

Petr Pelucha

Pro focení kde si nevěsta sedne na chodník, ochotně vyndává ručník, pro pitný režim je vždy v pohotovosti s vodou, po horkém dnu i pinetky v účesu začnou stávkovat, přiběhne a v ten moment se z ní stává kadeřnice a účes ochotně upravuje, rovná dlouhou vlečku, tak aby nevěsta na fotce vypadala naprosto perfektně. Spolupráce fotografa a jeho asistentky byla špičková, v ten den se pro vás stávají těmi nejlepšími přáteli, kteří se o vás starají. A to jsem po svatebních přípravách, které byly opravdu náročné, opravdu uvítala. Že jsem se nemusela o nic starat a najednou se staral někdo o mě. Já jsem byla jen nevěstou, která si naplno užívá svého dne.

Fotografie z vašeho nádherného dne vám zůstanou až do smrti, jsou to ty nejkrásnější vzpomínky, které můžete držet v ruce. Na fotkách vidíte tváře svých blízkých, jak se tvářili, když jste stáli před oltářem, jak se smáli, jak plakali. Tyhle momenty jsou k nezaplacení.  

Foto: Petr Pělucha www.pelucha.cz

https://www.facebook.com/PetrPeluchaPhotography?fref=ts

 Diskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Moderní tisk fotografií od OnlinePoster.cz
Publikováno: 10.1.2013
Rádi cestujete a poznáváte zajímavá místa? Nebo v tomto ročním období raději lenošíte v pohodlí vašeho domova? Ať už je to jakkoli, příjemné zážitky si na fotoaparát zachycují mnozí z vás. Klasická fotoalba jsou malou klenotnicí zážitků, ale co byste řekli na unikátní velkoformátovou fotografii, která by zdobila třeba váš obývák a celoročně vám připomínala krásně prožité chvíle?!

Zoner Photo Studio: Konec nekonečnému procházení složek – jak rychle najít konkrétní fotografii
Publikováno: 2.11.2015
Zimní období zlehka ukrajuje z možností k pořízení dobrých fotografií. Ačkoliv námětů je víc než dost, není dostatek toho, co je při fotografování často to nejdůležitější – světlo. Proto je zimní období dobré třeba k tomu, abyste se vrátili k možná zapomenutým fotografiím z léta nebo podzimu a konečně je protřídili a vybrali ty nejlepší snímky.

Zoner Photo Studio: nejlepší způsoby, jak se podělit o fotky ze svých cest
Publikováno: 28.11.2016
Málokdo fotí na svých cestách jen proto, aby si uchoval barvité vzpomínky. Ať už vám fotky pomohou při vyprávění svých zážitků, nebo se s nimi chcete jen pochlubit svým přátelům, existuje spousta možností, jak to udělat.


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Česká krajina

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

5.6.2020
Podpořit cestovní ruch na Slovensku má nová publikace – Kouzelné sakrální památky. Kniha bude vhodnou pomůckou i pro hodiny dějepisu nebo zeměpisu.

3.6.2020
Gemersko-malohontské muzeum vás zve na výstavu s názvem Bionika – příroda na to přišla první, která je zaměřena na přírodu jako nevyčerpatelný zdroj inspirace a poznatků pro techniku, architekturu i design.
2.6.2020
Je téměř neuvěřitelné, že ještě dnes máme u nás, uprostřed hustě zalidněné Evropy, přímo za branou metropole zelený nepřerušený lesní koridor dlouhý 100 kilometrů – pohoří Brdy.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – TANZANIE (ZANZIBAR):

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:sobota 6. 6. 2020
svátek:Norbert
dnes:
sobota 6.6.
19 °C
zítra:
neděle 7.6.
16 °C