www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Dotek jara

 
Doba trvání soutěže: 1.3.2021 - 30.4.2021
Termín pro hlasování: 1.3.2021 - 29.4.2021

Letošní zima nám nadělila mnoho sněhových radovánek, ale jaro už klepe na dveře. Pomalu, ale jistě se tráva zazelená, na stromech začnou pučet listy, lidé shodí teplé kabáty a všude kolem bude překypovat nový život. Zapojte se do naší společné československé fotosoutěže a nahrajte fotografii, která zachycuje třeba první jarní paprsky slunce, květinové vábení či radost z nového začátku. Váš dotek s jarem rádi odměníme krásnými a hodnotnými cenami.

Dotek jara

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.

 

1. cena: Obrazová publikace z vydavatelství CBS

Obrazové publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa, nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

 

2. cena: Exkluzivní miniatury: řemeslný gin Toison a bylinný likér Dr.Kramer

UPOZORNĚNÍ: Do soutěže o exkluzivní alkoholické produkty se mohou zapojit pouze osoby nad 18 let.

 

Toison řemeslný gin se vyrábí macerací jalovce, květin a bylin s obilným spiritem v prvotřídním destilačním zařízení Holstein. Gin následně odpočívá ve starožitných kameninových nádobách z bývalého Československa. Jemnost, lehkost, vyladěnost chutná ale zároveň výjimečná síla řadí Toison k prémiovým ginům.

řemeslný gin Toison

Dary rozkvetlých slovenských luk, síla lázeňských pramenů a poctivá ruční výroba se spojily do slovenského bylinného likéru Dr.Kramer. Poctivou řemeslnou výrobou se spojilo to nejlepší z přírody. V dokonale propracované receptuře vyznívá chuť svěží meduňky, mateřídoušky, anýzu a balsových plodů. Jiskřivý závěr okořeněný vanilkou a skořicí zahaluje podmanivá vůně růží a levandule.

Bylinný likér Dr.Kramer

3. cena: Dárkový balíček od portálu Infoglobe

Získejte dárkový balíček od portálu Infoglobe, obsahující tričko s potiskem festivalu Infofest, interaktivní katalogy, poutavé průvodce a praktické drobnosti, které vás určitě potěší.

portál Infoglobe

1. cena redakce: Roční předplatné časopisu Krásy Slovenska

předplatné časopisu Krásy Slovenska

Vyhrajte předplatné nejstaršího časopisu na Slovensku, který je věnován přírodním krásám a zajímavostem, turistice, cestovnímu ruchu, horolezectví, jeskyňářství, ochraně přírody a tradicím. Krásy Slovenska jako jediný časopis vychází bez přestávky již od roku 1921.

 

2. cena redakce: Dárková kazeta Vincentka

Myslíme i na vaše zdraví, a proto vám dáváme možnost vyhrát řadu úžasných produktů Vincentka v krásném dárkovém balení.

Dárková kazeta Vincentka

Vincentka je přírodní léčivá minerální voda vyvěrající v lázních Luhačovice. Těší se mimořádné oblibě mezi alergiky, kterým přináší úlevu při uvolňování dýchacích cest. Stejně tak si ji pochvalují pacienti při chřipkách, rýmě a onemocněních dýchacích cest. V neposlední řadě je oblíbená mezi sportovci a maminkami malých dětí.

 

3. cena redakce: Liptov – turistický průvodce z rodinného vydavatelství Dajama

 Liptov – turistický průvodce

Zapojte se do soutěže a vyhrajte bohatě ilustrovaného turistického průvodce, který představuje jeden z nejmalebnějších slovenských regionů – Liptov. Množství ilustračního materiálu ve spojení s poutavým textem a zajímavou grafikou zaujme nejen stálé návštěvníky tohoto regionu, ale i ty, kteří ho začínají objevovat. 

Nová registrace

Jméno *
Příjmení *
Adresa *
E-mail *

Fotografie

Název fotografie *
Fotografie *
Popis
Místo, časové období nebo příležitost při které fotka vznikla

Kontrola

* Povinná položka

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Dotek jara

1. 3. – 30. 4. 2021
1. cena:
Obrazová publikace z vydavatelství CBS
2. cena:
Exkluzivní miniatury: řemeslný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer
3. cena:
Dárkový balíček od portálu Infoglobe
1. cena redakce:
Roční předplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena redakce:
Dárková kazeta Vincentka
3. cena redakce:
Liptov - turistický průvodce z rodinného vydavatelství Dajama

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

16.4.2021
I letos se můžete zapojit do ankety Strom roku, jejímž cílem je upozornit na staré, vzácné či ohrožené stromy a vzbudit zájem lidí o životní prostředí. Do 22. dubna (do 30. dubna na Slovensku) mohou jednotlivci, města, školy či organizace nominovat stromy a po výběru odbornou porotou bude spuštěno hlasování.
14.4.2021
Před pár dny oznámil Bratislavský dopravní podnik informaci o zvýšení ceny jízdného, zrušení oblíbeného 15minutového lístku a zlevnění ročního lístku o 25 %.
12.4.2021
Nedávno vyšla nová studie Barcelonského institutu pro globální zdraví (ISGlobal) o kvalitě ovzduší v evropských městech. Mezi 31 státy mají nejhorší výsledky Itálie, Španělsko, Polsko, Belgie a Česká republika.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – ALŽÍRSKO, POBŘEŽÍ SLONOVINY A TUNISKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:sobota 17. 4. 2021
svátek:Rudolf
dnes:
sobota 17.4.
7 °C
zítra:
neděle 18.4.
11 °C