www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Rodný můj kraj

 
Doba trvání soutěže: 31.10.2020 - 31.12.2020
Termín pro hlasování: 2.11.2020 - 30.12.2020

Pomalu, ale jistě nás čekají přípravy na nejkrásnější období roku – Vánoce, ale vzhledem k aktuální situaci je budeme slavit bez početnějších setkání a spíše v tichosti. Podobně je to i s cestováním, a proto jsme se rozhodli vyhlásit speciální československou fotosoutěž na téma Rodný můj kraj, kde máte možnost zachytit krásy svého okolí. Ať už to budou pohledy na krajinu, památky, nebo zajímavé detaily související s vaším regionem, můžete se spolehnout, že je rádi odměníme hodnotnými cenami. Soutěžní fotografie nemusí být aktuální ani vázány na roční období, takže si budetete moci při jejich výběru z archivu zavzpomínat na v současnosti vzácné chvíle „svobody“ a pěkných zážitků.

Rodný můj kraj

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude zvlášť pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe nezávisle na získaném počtu hlasů odmění další soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně! I tímto způsobem chceme alespoň troškou přispět k přátelské vzájemnosti obou zemí v době šířícího se strachu a nejistot.


1. cena: kniha z vydavatelství Dajama

Rodinné vydavatelství Dajama přinášející skvosty Slovenska v knižním, časopisovém (Krásy Slovenska) i herním vydání věnují pro jednoho výherce z Česka a jednoho ze Slovenska unikátní knížku ze svého portfolia. Prostřednictvím publikace poznáte nádhernou krajinu pod Tatrami trochu jinak než v běžně dostupných průvodcích.

publikace z vydavatelství Dajama - ilustrační foto

2. cena: kniha z vydavatelství CBS

Vyhrajte krásnou knižní publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa, nebo jiné propagační materiály, všechny tyto produkty ukazují to pěkné a hodnotné, co v regionu je.

publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

3. cena: Dárkový balíček od portálu Infoglobe

Získejte dárkový balíček od portálu Infoglobe, obsahující krásné tričko s potiskem festivalu Infofest, interaktivní katalogy, poutavé průvodce a praktické drobnosti, které vás určitě potěší.

 Dárkový balíček od portálu Infoglobe - ilustrační foto

 

1. cena redakce: Pobyt pro 2 osoby na 3 dny se snídaní a wellness službami v Hotelu Jánošík **** Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík **** Věnujeme vám kouzelný odpočinek v jednom z nejvyhledávanějších regionů cestovního ruchu na Slovensku – v Liptově. Pokud chcete strávit příjemné chvíle, užít si přírodu, ale i kulturu, doporučujeme se zapojit do fotosoutěže, protože ve hře je nejkomfortnější ubytování v centru Liptovského Mikuláše, a to v luxusním Hotelu Jánošík **** se snídaní a wellness službami (bazén, vířivka, sauny).

Hotel Jánošík ****

Čeká vás vysoký standard služeb a ubytování v komfortně zařízeném pokoji. Určitě oceníte bezplatné prostorné a uzavřené parkoviště i možnost bezdrátového připojení na internet prostřednictvím WiFi v celém objektu. K dispozici je také dětský koutek a prostorná terasa spojená s malým parčíkem.


2. cena redakce: Dárková kazeta Vincentka

Myslíme i na vaše zdraví, a proto vám dáváme možnost vyhrát řadu úžasných produktů Vincentka v krásném dárkovém balení.

Dárková kazeta VincentkaVincentka je přírodní léčivá minerální voda vyvěrající v lázních Luhačovice. Těší se mimořádné oblibě mezi alergiky, kterým přináší úlevu při uvolňování dýchacích cest. Stejně tak si ji pochvalují pacienti při chřipkách, rýmě a onemocněních dýchacích cest. V neposlední řadě si ji oblíbili i sportovci a maminky malých dětí.


3. cena redakce: Dárkový balíček od vydavatelství Tatrica

Zapojte se do fotosoutěže a vyhrajte dárkový balíček s malebnými pohlednicemi, DVD filmy a knížkami od vydavatelství Tatrica, které zastřešuje publikační činnost Horského internetového klubu.

publikace z vydavatelství Tatrica - ilustrační foto

Výherci:

 

1. cenu: knihu z nakladatelství Dajama vyhrává Kateřina Janků a Paulína Riljaková

2. cenu: knihu z nakladatelství CBS získává Michaela Tomaštíková

3. cenu: Dárkový balíček od portálu Infoglobe vyhrává Lukáš Prihoda

1. cenu redakce: Pobyt pro 2 osoby na 3 dny se snídaní a wellness službami v Hotelu Jánošík **** Liptovský Mikuláš - z důvodu protipandemických opatření nebude 1. cena redakce udělena, resp. její udělení proběhne , když to dovolí aktuální situace. Děkujeme za pochopení.

2. cenu redakce: Dárková kazeta Vincentka získává Ján Podmaninec

3. cenu redakce: Dárkový balíček od vydavatelství Tatrica vyhrává Peter Staš

 

INFO +

Ceny vítězům budou zaslány do 30 dnů od termínu zveřejnění (5.1.) - děkujeme za pochopení;-), redakce Infoglobe

 

Gratulujeme !!!

 
Hlasování již bylo ukončeno
Názevco dodat?
AutorKateřina Janků
Místo2. místo
Praha, 2020

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Barvy jara

1. 2. – 31. 3. 2023
1. cena:
Jarní balíček plný krásy a vůní...
2. cena:
Jarní balíček plný krásy a vůní...
3. cena:
Jarní balíček plný krásy a vůní...
1. cena redakce:
Jarní balíček plný krásy a vůní...
2. cena redakce:
Jarní balíček plný krásy a vůní...
3. cena redakce:
Jarní balíček plný krásy a vůní...

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

7.2.2023
Cestovatelská aplikace Visited Travel App zveřejnila hlavní trendy v cestování v roce 2022. V následujících řádcích se dozvíte, které země byly nejnavštěvovanější, a to na základě informací od 1,4 miliónů uživatelů této aplikace.
4.2.2023
Pro všechny nadšence skialpinismu máme dobrou zprávu. Světlo světa spatřila nová skialpinistická aplikace SKIALP TÚRY – Roháče a aktualizovaná aplikace SKIALP TÚRY – Žiarska dolina, které vám pomůžou při orientaci v terénu a zároveň vás upozorní před možným uvolněním laviny.
1.2.2023
V pořadí už 22. ročník prohlídky horských a adrenalinových filmů – Diašou Babí hora, který je určený především příznivcům skialpinismu a milovníkům hor, se tento rok uskuteční opět na chatě Slaná voda. Tešit se na něj můžete ve dnech od 17. do 19. února 2023.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE 

 

(včetně výskytu koronavirus COVID-19 i válečného konfliktu na Ukrajině).

.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:středa 8. 2. 2023
svátek:Milada
dnes:
středa 8.2.
-6 °C
zítra:
čtvrtek 9.2.
-4 °C

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X