www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Česká krajina

 
Doba trvání soutěže: 1.5.2020 - 30.6.2020
Termín pro hlasování: 5.5.2020 - 30.6.2020

Milí přátelé a fotografové!

Zatím to vypadá, že budeme muset prožít léto v české kotlině. Nám to vůbec nevadí, vždyť vyhlídka Máj se vyrovná Grand Canyonu, Hluboká vypádá líp než Windsor, Lednicko-valtický areál je vydařenější kopií Schönbrunnského parku a tak bychom mohli pokračovat. Naše česká krajina, hrady, zámky, parky i přírodní poklady jsou naprosto jedinečné a stále je co objevovat. Až se vám bude někde opravdu líbit, vytografujte to místo, pošlete nám snímek do soutěže a my jako vždy ty nejhezčí fotky odměníme. 

Autoři, jejichž snímky dostanou nejvíce hlasů v diváckém hlasování si rozdělí knižní ceny, které do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia Group.

Redakční porota pak vybere nejzdařilejší snímek, který obdrží cenu redakce  – voucher na pobyt v hotelu Kolštejn wellnes centrum, které se mimochodem nachází v opravdu krásném koutě naší země. 

Přejeme vám krásné počasí na výlety do přírody a těšíme se na vaše snímky!

 

foto: Branná, Kolštejn wellness centrum

Kostel sv. Michaela, Branná

______________________________________________________________________

1. cena v diváckém hlasování 

151 dni pacifickou hrebenovkouKniha Lucie Kutrové 151 dní Pacifickou hřebenovkou – příběh holky s bucket listem je autentické a strhující vyprávění o cestě po nejnáročnějším a nejkrásnějším dálkovém treku, který měří 4000 km a vede z Mexika do Kanady. Lucie prošla jeho velkou část a věřte, že 151 dní na cestě vydaná na pospas počasí, divočině i náhodným spoluchodcům bylo velké dobrodružství. Zajímavé a inspirující zážitky odvážné cestovatelky stojí za přečtení!

 

 

 

______________________________________________________________________

2. cena v diváckém hlasování

Kniha Nejkrásnější výlety na tajemná místaNejkrásnější výlety na tajemná místa

Jaké je prokletí domu, v němž bydlel jeden z našich nejznámějších masových vrahů? Mohou přízraky mrtvých za několik nevysvětlitelných nehod na dálnici D1? Jaké je tajemství mikulečských lebek? Kde byla nejstarší čarodějnická škola v Evropě? To jsou stále otevřené otázky, na které lidé hledají odpovědi. Někde pomohli historici či archeologové, někde zůstává odpověď na pomezí skutečnosti a mýtů, jindy je to legenda, jejíž dozvuky sahají až do současnosti. A o tom všem si přečtete v knížce, jež vám zároveň poradí cestu na tato nejtajemnější místa.

______________________________________________________________________

1. cena redakce: Relaxační wellness pobyt pro dva v Kolštejn wellness centru

Vítěze naší fotosoutěže čeká tentokrát komfortní ubytování s polopenzí v Kolštejn wellness centru v Branné. K luxusnímu zážitku přispěje wellcome drink a sladké překvapení. Budete moci využít privátní wellness centrum i hotelový bazén. Dámu čeká čokoládový zábal a pána masáž lávovými kameny! To vše je součástí ceny pro vítěze!

Budova hotelu Relax centrum Kolštejn je součástí památkové zónyBiliard v Relax centru KolštejnBazén se slanou vodou je v provozu celoročně

Kolštejn wellness centrum leží v Branné, půvabném historickém městečku v podhůří Hrubého Jeseníku. Okolní nádherná příroda láká k výletům pěšky i na kole, a když se nevyvede počasí, jsou tu k dispozici aktivity, zábava i relaxace pod střechou Kolštejn wellness centra: bowling, biliard, wellness, sauna, bazén, nebo Minipivovar Kolštejn, kde ochutnáte světlé i polotmavé ležáky a pivní speciály.

Minipivovar KolštejnV restauraciRelax centrum Kolštejn

Podívejte se na webové stránky Kolštejn wellness centra na www.kolstejn.cz, pošlete nám svou fotografii do soutěže a můžete se začít těšit! :-)

Kolštejn wellness centrum, Branná 60, 788 25 Branná

Recepce: 
+420 583 286 421
+420 602 651 027
info@kolstejn.cz

 

Čtěte prosím pravidla soutěže! Jsou velmi jednoduchá a to zásadní pravidlo zní: soutěžit můžete jen s vlastní autorskou fotografií!

 
NázevSkrz Stromy
AutorVeronika Smrčková
Místo69. místo
Lom Antonka

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Česká krajina

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

2.6.2020
Je téměř neuvěřitelné, že ještě dnes máme u nás, uprostřed hustě zalidněné Evropy, přímo za branou metropole zelený nepřerušený lesní koridor dlouhý 100 kilometrů – pohoří Brdy.
1.6.2020
Slezskoostravský hrad ožije živou hudbou od 19. 6. do 18. 7.2020! Téměř dvě desítky kapel zahrají v pokoronavirové premiéře. Těšit se můžete na jednodenní koncerty zvučných jmen – Monkey Business, Chinaski, David Koller, Pokáč, Wohnout, Bára Poláková, Anna K., Kali a Peter Pann. Z tvrdších žánrů to budou kapely Citron a Lautr, Trautenberk, Horkýže Slíže, Zakázaný ovoce, Vypsaná fixa. Specialitou pak bude minifestiválek Metal!!!, kde zahrají lokální kapely Malignant Tumour, Silent Stream of Godless Elegy, Antigod, Primary Resistance, Postcards from Arkham, Dead Carnage a přespolní budějičáci Gutalax.
29.5.2020
Dnes vám přinášíme druhou část těch nejzajímavějších mezinárodních nebo světových dnů podle kalendáře (měsíce červenec až prosinec).
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 2. 6. 2020
svátek:Jarmil
dnes:
úterý 2.6.
22 °C
zítra:
středa 3.6.
19 °C