www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Naučné procházky

 
Doba trvání soutěže: 30.4.2021 - 30.6.2021
Termín pro hlasování: 2.5.2021 - 28.6.2021

Jelikož venku už začíná být příjemné teplo, nadešel ten správný čas na procházky přírodou. Míst, kam se vydat, je určitě mnoho. Jakousi přidanou hodnotou každého takového výletu nebo pobytu v přírodě jsou informace či zajímavosti o daném místě. Ty sdružují naučné stezky. Vydejte se tedy po stopách (nejen) naučných stezek a podělte se s námi o mnohokrát skrytá místa obdivuhodných koutů Slovenska i České republiky. Vaši snahu rádi odměníme hodnotnými cenami.

naučné stezky

naučné stezkynaučné stezky

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.

 

1. cena: Obrazová publikace z vydavatelství CBS

Obrazové publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa, nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

 

2. cena: Sada vitamínů pro vaše zdraví + respirátory FFP2

vitamíny - ilustrační fotorespirátor FFP2, rouško - ilustrační foto

Vyhrajte doušek zdraví s vitamíny, které vás ochrání a zároveň potlačí jarní únavu. Posilte imunitu, dodejte si energii a chraňte se tak před viry či bakteriemi. Vitamínový balíček obsahuje vše, co vaše zdraví potřebuje. Přibalíme vám i certifikované respirátory FFP2 s univerzální velikostí, vyrobené z netkané textilie, disponující filtrační třídou, která zachycuje nejméně 95 % virů, bakterií, prachových, pylových i smogových částic.

 

3. cena: Dobrodružné fantasy – Linda a klíč od Andary

VyLinda a klíč od Andary hrajte dobrodružné fantasy ze Slovenska, které vás zavede do světa, v němž vládnou jiné zákony i jiný čas. Knižní svět byl obohacen o nový přírůstek, knihu Tomáše Galierika s názvem Linda a klíč od Andary. Knižní příběh těží z některých dávných keltských tradic. Přestože přináší nadpřirozené jevy, vyhýbá se čarodějnictví.

 

Na své si přijde i náročný čtenář. Takový, který sáhne po knize více než jen jednou. Opakované čtení vám přinese troch jiný zážitek. Od legendy v samotném úvodu až po finální boj proti zlu, které je těžké porazit.

 

 

1. cena redakce: Dárková kazeta Vincentka + respirátory FFP2

Myslíme i na vaše zdraví, a proto vám dáváme možnost vyhrát řadu úžasných produktů Vincentka v krásném dárkovém balení.

Dárková kazeta Vincentka

Vincentka je přírodní léčivá minerální voda vyvěrající v lázních Luhačovice. Těší se mimořádné oblibě mezi alergiky, kterým přináší úlevu při uvolňování dýchacích cest. Stejně tak si ji pochvalují pacienti při chřipkách, rýmě a onemocněních dýchacích cest. V neposlední řadě je oblíbená mezi sportovci a maminkami malých dětí.

 

2. cena redakce: Exkluzivní kolekce mini dámských vůní VERSACE

Exkluzivní kolekce mini dámských vůní VERSACE - ilustrační foto

Získejte exkluzivní mini balení vůní Versace pro ženy – Bright Crystal (květinově okouzlující vůně), Crystal Noir (orientální smyslná vůně) a Yellow Diamond (neodolatelná citrusovo-květinová vůně).

 

3. cena redakce: Knižní publikace Bratislava známa–neznáma z rodinného vydavatelství Dajama

knižní publikace Bratislava známa–neznáma

Kniha Bratislava známa–neznáma (očima Mateje Bely v 18. století) je překladem Belových „Notícií o Bratislave“, které vyšly v latinském jazyce v první polovině 18. století. Jde o historickou procházku městem, kde se na základě textů a starých obrazů dozvíte, jak vypadala Bratislava před téměř 300 lety. Autor knihy – Daniel Kollár – se snaží čtenářům přiblížit dobové reálie a život ve městě tak, jak ho zachytil Matej Bel a jeho spolupracovníci. Nabízí unikátní svědectví o historii slavného svobodného královského města a poskytuje aktuální obraz z třicátých let 18. století.

 
Názevbrouk
Autoremily baloušková
Místo18. místo
fotografie vznikla na prochazce

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Naučné procházky

30. 4. – 30. 6. 2021
1. cena:
Obrazová publikace z vydavatelství CBS
2. cena:
Sada vitamínů pro vaše zdraví + respirátory FFP2
3. cena:
Dobrodružné fantasy – Linda a klíč od Andary
1. cena redakce:
Dárková kazeta Vincentka + respirátory FFP2
2. cena redakce:
Exkluzivní kolekce mini dámských vůní VERSACE
3. cena redakce:
Knižní publikace Bratislava známa–neznáma z rodinného vydavatelství Dajama

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

15.6.2021
Sedačková lanová dráha Solisko Expres na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách se stala první osobní lanovkou na Slovensku vybavenou speciálními ochrannými prvky, které by měly zabránit kolizím s prolétající ptactvem.
12.6.2021
V Českých Budějovicích je výstava soch pod širým nebem už tradicí. Ty se nacházejí v ulicích i v parcích, což znamená, že umění přichází za lidmi do jejich přirozeného prostředí, nemusíte za ním do galerií.
9.6.2021
Jednodušší cestování po Evropské unii umožní nová aplikace GreenPass, do které si naskenujete QR kódy potvrzující očkování, test či překonání onemocnění covid-19.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

TOP 5 MÍST na Slovensku:

TOP 5 MÍST na Slovensku

Přinášíme vám městské tipy na výlety, které které stojí za to vidět.

 

Martin - hlavní město kultury Slováků

Bratislava – malé velké město

Košice – unikátní metropole východního Slovenska

Banská Štiavnica: starobylá kráska v lůně přírody

Trenčín – majestátní hrad nad Váhem

 

Pokud hledáte ještě více cestovatelsky atraktivních míst, tak se inspirujte ZDE.

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 15. 6. 2021
svátek:Vít
dnes:
úterý 15.6.
28 °C
zítra:
středa 16.6.
28 °C