www.infoglobe.cz » LOKALITY » Klagenfurt

Klagenfurt - Rakousko

Kam na výlet? Na  hrady a zámky? Na koupaliště? A co třeba jeskyně a v zimě lyžařská střediska? Místa vhodná pro relax i aktivní odpočinek, sport i poznávání, vše najdete v těchto rubrikách.  Podrobně máme zpracovaná i výletní místa na Slovensku, podívejte se zde.

 

Klagenfurt
Typ lokality: Cyklistické trasy
Kontinent: Evropa
Stát: Rakousko
Lokace:

V Klagenfurtu máte na výběr 5 zajímavých tras. Po prohlídkové trase navštívíte botanickou zahradu, hornické muzeum, hvězdárnu, planetárium, zoologickou zahradu plazů a Europark. Trasa má 10 km. Po trase Picknicktour dojedete od Kalmusbad kolem Ebentalského vodopádu na zámek Ebental až po Fischlpark. Jsou zde možnosti koupání a pikniku. Tato trasa má 22 km. Trasou po Starém městě představí město WÖrthersee z jeho nejkrásnější stránky, m. j. dóm, Landhaus a Viktring. Tato trasa má 19 km. Nejzajímavější je pak Velká kulturní trasa. Pojedeme přes Maria Saal a Herzogstuhl. Trasa měří 33 km.

 Poslední je zámecká trasa, která nabízí nádherný okružní výlet ke Klagenfurtským zámkům. Tato trasa má 20 km.

 

Celková délka trasy: 104 km

Charakter: Středně náročná cesta

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Lokality:

Kraj
Řeka

Fotosoutěž:

Příroda – mezi snem a skutečností

1. 11. – 31. 12. 2019
1. cena:
Kniha Nejkrásnější výlety lanovkou z nabídky cestovatelských knih Knižního klubu + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena:
Kniha tipů na výlety Nejkrásnější výlety lodí + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
1. cena redakce:
Prodloužený víkend pro dva s polopenzí v Hotelu Aktiv*** na Lipně! + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena redakce:
Centrum digitálních služeb MINO zhotoví výherci kalendář formátu A3 z vlastních fotografií + bonus: voucher na 10 fotografií ve formátu A4!

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

19.11.2019
Dopravní podnik hlavního města Prahy připravil v rámci programu „Zážitková turistika pro příznivce historie městské hromadné dopravy“ na sobotu 23. listopadu jízdu historickou soupravou metra za poznáním zajímavých míst na trase B s průvodcem.
18.11.2019
Oponický zámeček nabídne 22. a 23. listopadu noční prohlídky Aponiovské knihovny obohacené o výklad v podání Divalla Tesáre.
17.11.2019
Už v pondělí 18. listopadu si můžete přijít poslechnout, co zažil Martin Krasňanský při své výpravě za polární kruh, následovat bude filmové pásmo Reel Rock.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace Měsíce - MALTA a MONAKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 19. 11. 2019
svátek:
dnes:
úterý 19.11.
5 °C
zítra:
středa 20.11.
7 °C