www.infoglobe.cz » Lyžařská sezona se zimním katalogem

Lyžařská sezona se zimním katalogem

Publikováno: 17.1.2013
Zimní sezóna je v plném proudu a my máme radost, že se nám pro vás podařil připravit v pořadí již pátý zajímavý katalog, který vás snad inspiruje a pomůže vám při výběru toho nejideálnějšího místa k trávení vaší zimní dovolené.

Průvodce česko-slovensko-rakouskými střediskyZimní období mají rády děti, stejně jako dospělí. Zasněžené cesty, pole a hory dávají pocit čistoty a nedotčenosti přírody. Někteří z nás dávají přednost pohodlí domova, ale ti více sportovně založení rádi vyrazí vstříc zážitkům na lyžařské svahy. A právě pro ně jsme připravili jedinečného česko - slovensko - rakouského průvodce lyžařskými středisky. Na 68 stranách se čtenáři dozvědí základní údaje o většině českých a slovenský lyžařských střediscích, o jejich sjezdovkách, vlecích, náročnosti tratí, či o službách, které nabízejí. Všechna střediska jsou přehledně rozdělena a zařazena. Na Slovensku, podle horských oblastí na devět celků, v Čechách na dvanáct celků a v Rakousku byla zpracována ta nejznámější, největší nebo nejdostupnější lyžařská střediska.

Průvodce česko-slovensko-rakouskými středisky

Ke každému celku byly přiřazeny infotipy, s nimiž se již naši čtenáři mohli seznámit v předchozím katalogu Turistické cíle České a Slovenské republiky, který si bezplatně můžete stáhnout ZDE. Ty zachycují zajímavé přírodní či urbanistické památky, které je možné navštívit i v zimním období po dobrém lyžování. Infotipy, jakož i samotná lyžařská střediska, jsou doplňovány o piktogramy, které usnadňují čtenáři orientaci a přehlednost informací. V katalogu je obsah barevně odlišen a doplněn o mapku. V té jsou příslušnou barvou vyznačena TOP-střediska z daného celku.

Lyžařské středisko LitmanováSki resort Gemeindealpe – Mitterbach

Čtenář se hned po otevření katalogu dozvídá, ve kterém kraji se nachází daný celek. Také zde najde pěkné fotografie navozující příjemnou zimní atmosféru, která z katalogu vyzařuje. V katalogu najdete i OR kódové odkazy, které vás přesměrují na stránky portálu Infoglobe. Dokonce i inzerce je uzpůsobena tak, že dohromady s informačními texty tvoří jeden komplexní celek. V katalogu nechybí ani GPS souřadnice nebo web stránky lyžařských středisek.

pohoda na svahusnowboarding

Doufáme, že se náš katalog stane vaším pomocníkem při výběru zimního či jarního lyžování a poslouží vám jako vynikající zdroj informací a inspirací pro vaše výlety. Nezapomeňte si v těchto dnech koupit nejdéle vycházející časopis na Slovensku - Krásy Slovenska 1-2/2013, jehož přílohou je tento zajímavý katalog. Předplatitelé časopisu 21. století si ho také mohou přečíst, protože zmiňovaný katalog je bonusem pro všechny předplatitele :-). Katalog se objeví i na největší výstavě cestovního ruchu na Slovensku v Bratislavě a to koncem ledna 2013, jakož i v průběhu roku na různých dalších cestovatelských či horských akcích.

Text PR článku a ilustrační foto: redakce InfoglobeDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

SR, ČR: portál Infoglobe je Důvěryhodná firma roku 2017
Publikováno: 17.2.2017
Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme podělit o novinku – získali jsme certifikát „Důvěryhodná firma 2017“, který se přiděluje společnostem s výbornou pověstí mezi klienty a obchodními partnery.

Novinka: Výletní cíle České a Slovenské republiky
Publikováno: 2.10.2014
Již v těchto dnech si na našem turistickém informačním portálu Infoglobe.cz můžete zdarma stáhnout zajímavý turistický bedekr s názvem Výletní cíle České a Slovenské republiky.

ČR: Aktivní dovolená – zimní turistické cíle
Publikováno: 29.1.2014
Jak už název tohoto článku napovídá, dnes si povíme něco o novém interaktivním katalogu, který připravila pro své čtenáře redakce cestovatelského informačního portálu Infoglobe.

Rakousko: Mariazell – nejen poutní místo
Publikováno: 31.1.2011
Maličké městečko Mariazell patří k nejvýznamnějším poutním místům ve střední Evropě. Mariazell jsou zároveň i horské klimatické lázně a nad městečkem se rozprostírá oblíbené lyžařské středisko, pro svoji dostupnost v posledních letech navštěvované stále více i lyžaři ze Slovenska a z Čech.

Dolní Rakousko: malebná obec Mitterbach
Publikováno: 7.2.2011
Mitterbach je nevelká vesnička, ležící v čarokrásné přírodě spolkové země Dolní Rakousko. V posledních letech ji stále více objevují i návštěvníci ze Slovenska a z Čech, a to nejen pro její polohu v lůně přírody, nenáročnou časovou dostupnost a dobré silniční spojení, ale také pro množství památek a zajímavostí v jejím okolí.


Souvisejicí fotogalerie

SR: Babí hora – zimní královna
Majestátní Oravský vrch Babí hora (Babia hora), který leží na slovensko-polské státní hranici, je...

SR: Vysoké Tatry - zimní šat
Slovenské malé velehory nabízejí nevšední vizuální zážitek po celý rok, ale snad nejzajímavější p...

Německo: Zugspitze – nezapomenutelné lyžování
Víkendové lyžování na Zugspitzu (2962 m n. m.), nejvyšší hoře Německa, rozhodně stálo za to. Krom...

Rakousko: Erlaufsee a Gemaindealpe - Mitterbach
Nad malebnou horskou vesnicí Mitterbach se do nadmořské výšky 1626 metrů vypíná nádherný vrch Gem...

Dolní Rakousko: Annaberg
Annaberg je malá obec v Dolním Rakousku, kde se nachází i stejnojmenné lyžařské středisko, jež si...


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Ahoj léto

1. 7. – 31. 8. 2022
1. cena:
Roční elektronické předplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena:
Dárková kazeta s produkty Vincentka
3. cena:
Letní balíček od redakce portálu Infoglobe
1. cena redakce:
Kolekce knih z edice Výlety s dětmi od vydavatelství Dajama
2. cena redakce:
Fotokniha a turistická mapa od vydavatelství CBS
3. cena redakce:
Letní balíček od redakce portálu Infoglobe

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

17.8.2022
V Bardějovských lázních můžete v průběhu neděle 21.srpna 2022 vzdát hold císařovně Alžbětě – zvané Sisi, která se zde léčila prostřednictvím akce Alžbětinský den.  
16.8.2022
Nenechte si ujít dvě zajímavé akce, které vám přinesou to nejnovější i nejzajímavější z oblasti zemědělství, potravinářství a ze světa minerálů, hornin nebo zkamenělin. Navíc chybět nebude i množství doprovodných akcí.
13.8.2022
Evropská letiště jsou tuto dovolenkovou sezónu nevídaně vyťížená! Nápor, který zažívají je způsobený rekordní poptávkou cestujících, nedostatkem personálu a rušením letů ze strany aerolínií.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE 

 

(včetně výskytu koronavirus COVID-19 i válečného konfliktu na Ukrajině).

.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:čtvrtek 18. 8. 2022
svátek:Helena
dnes:
čtvrtek 18.8.
22 °C
zítra:
pátek 19.8.
20 °C

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X

TIP: Mobilní aplikace INFOGLOBE je pro vaše zařízení ke stažení ZDE.

X