www.infoglobe.cz » Aktuality » Bike Park Vysoké Tatry zahajuje sezonu

Bike Park Vysoké Tatry zahajuje sezonu

Publikováno: 24.7.2010
Letní sezona ve Vysokých Tatrách nabízí další z novinek pro turisty. A to Giant Bike Park Vysoké Tatry, jehož otevření je naplánováno na dnešní den.

Nový Bike Park, jehož dvě trasy vedou z Hrebienka do Starého Smokovce, nabízí návštěvníkům dokonalý adrenalinový zážitek. Pozemní lanovka bude vyvážet cyklisty ze Starého Smokovce nahoru na Hrebienok, odkud vedou dvě tratě tatranského bike parku:

Downhill - červená - značená středně těžká trať vedená po přírodním povrchu. Vede od horní stanice pozemní lanovky na Hrebienku a ústí při údolní stanici lanovky ve Starém Smokovci. Trať je určena pro širokou skupinu lidí, díky mírnému sklonu by s ní neměli mít problém ani málo zkušení jezdci.

Turistická - modrá - trasa vhodná i pro rodiny s dětmi a seniory, vede po značené asfaltové cestě z Hrebienka do Starého Smokovce. 
                                                                        
Délka tratí: 2350 m
Převýšení: 255 m
Provozní doba: denně 8:00 - 17:00 

Součástí parku je i půjčovna freerideových, sjezdových, horských i dětských kol a také cyklistických potřeb a doplňků, nachází se v budově pozemní lanovky ve Starém Smokovci.     

Otevření Bike Parku za účasti zástupců města Vysoké Tatry, ochrany přírody, Státních lesů Tanapi proběhne v 10 hodin na Hrebienku. Během úvodního dne provozu je návštěvníkům k dispozici 50% sleva na 1denní lístek na pozemní lanovku a uveden do prodeje bude i sezonní lístek pro bikery s 30% slevou. Pro hosty je připraveno i malé občerstvení.

Kromě Bike Parku Vysoké Tatry máme na Slovensku ještě Giant Bike Park Jasná a také Giant Bike Park Ružomberok.

Text: Z. Megerssová
Foto: Vysoké Tatry
Překlad: Waniová StanislavaDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Vysoké Tatry: Pro Bike Area
Publikováno: 25.12.2011
Občanské sdružení ProTatry přichází se svým prvním projektem Pro Bike Area, který je atraktivní formou trávení aktivní dovolené.

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Příroda – mezi snem a skutečností

1. 11. – 31. 12. 2019
1. cena:
Kniha Nejkrásnější výlety lanovkou z nabídky cestovatelských knih Knižního klubu + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena:
Kniha tipů na výlety Nejkrásnější výlety lodí + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
1. cena redakce:
Prodloužený víkend pro dva s polopenzí v Hotelu Aktiv*** na Lipně! + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena redakce:
Centrum digitálních služeb MINO zhotoví výherci kalendář formátu A3 z vlastních fotografií + bonus: voucher na 10 fotografií ve formátu A4!

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

15.11.2019
Celoslovenský informační portál v rámci 11. ročníku soutěže o nejkrásnější město a obec Slovenska zveřejnil v těchto dnech výsledky.
14.11.2019
Od roku 2013, kdy se Česká republika zapojila do mezinárodního projektu European Theatre Night, je každoročně třetí listopadovou sobotu veřejnosti prezentováno divadlo v netradiční formě. Noci divadel, která proběhne v předvečer 30. výročí sametové revoluce, tedy 16. listopadu, se zúčastní stovka divadel.
13.11.2019
Ústředí lidové umělecké výroby (ÚĽUV) v Tatranské Lomnici otevřelo novou výstavu Betlémy. Návštěvníkům představí historii betlémů prostřednictvím vybraných děl ze sbírkového fondu.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace Měsíce - MALTA a MONAKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pátek 15. 11. 2019
svátek:Leopold
dnes:
pátek 15.11.
8 °C
zítra:
sobota 16.11.
5 °C