www.infoglobe.cz » Karlovy Vary, Spa Resort Sanssouci – Recept na dlouhověkost a pohodu

Karlovy Vary, Spa Resort Sanssouci – Recept na dlouhověkost a pohodu

Publikováno: 7.1.2016
Spa Resort Sanssouci, Karlovy Vary nabízí ve svých zařízeních vysoký standard lázeňských, ubytovacích, stravovacích i doplňkových služeb. Nejoblíbenějším produktem je komplexní lázeňská péče, založená především na využití blahodárné karlovarské vřídelní vody, přivedené až do Spa Resortu Sanssouci s balneocentrem Mercedes. Tohle se sice ve vyhlášeném lázeňském regionu zdá samozřejmostí, ale ne každý hotel nabízející lázeňské služby se může horkými prameny přivedenými přímo z Vřídla pochlubit.

Spa Resort Sanssouci – Atrium – Lobby Bar    Spa Resort Sanssouci – Blues Café

Do lázní v každém věku

Už jste někdy byli v lázních? Že na to máte ještě dost času? Nevěřte, nemáte. Komplexní karlovarská lázeňská péče, jakou nabízí Spa Resort Sanssouci, se mimo jiné soustřeďuje na celou řadu takzvaných civilizačních nemocí, které pronásledují zejména přepracované lidi bez ohledu na věk. Řadíme mezi ně třeba cukrovku, obezitu, nemoci trávicího či pohybového ústrojí i nemoci nervové, včetně totálního vyčerpání organismu. První výsledky léčby s 18 procedurami týdně, založenými především na síle zdejších přírodních zdrojů, z nichž nejdůležitější je pitná kúra, lze očekávat nejdříve po 14 dnech. Rozhodující slovo pro délku pobytu má lékař.

Spa Resort Sanssouci – Villa Mercedes – bazén

Medical Wellness

Ve Spa Resortu Sanssouci se nyní setkáte se zcela speciální nabídkou Medical Wellness pobytů, které jsou preventivní a relaxační. Antistresový program nastartuje změnu životního stylu – plná penze, speciální pitný režim a deset procedur zaměřených na okamžitou úlevu a zklidnění organismu. Na „vyčištění“ přetíženého těla i mysli je zase ideálním řešením Detoxikační program. Pět dnů s individuálním stravovacím plánem, pitným režimem a 10 procedurami nastartuje novou životní energii, přirozeně pomůže upravit hmotnost, zlepšit kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Darujte si aspoň pět mimořádných dnů zdraví!

minerální koupel    léčebná tělesná výchova – skupinová

Wellness pobyty

S návratem k tělesné a hlavně duševní rovnováze vám pomohou tří až pětidenní wellness pobyty. Nastartují pitný, stravovací i pohybový režim. Tradiční karlovarské koupele ve spojení třeba s aromatickou masáží jsou určitě tou pravou relaxací. V moderním zrekonstruovaném Spa Resortu Sanssouci si můžete vybrat z několika balíčků, mezi něž patří 3denní Romantika pro dva, 4denní Wellness „dámská či pánská jízda“, 5denní Regenerační program či příhodně nazvaný pobyt Energie.

    Oxygenoterapie   Spa Resort Sanssouci – Restaurant Melody   harmonizující koupel Kleopatra

Správný životní styl, odpočinek a odborná péče jsou zárukou dlouhověkosti a duševní pohody. Lázně jsou tím správným místem, kde se svou proměnou začít. Nevěříte? Pak bude nejlepší přijet a vyzkoušet si na vlastní kůži, jak rychle dokáží odborníci Spa Resortu Sanssouci vaši vůli i nové návyky nastartovat.

 GPS: 50°13'09.4"N 12°53'23.0"E

 

Text a foto: Spa Resort SanssouciDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Karlovy Vary: město pramenů
Publikováno: 21.1.2011
V údolí, na soutoku říčky Teplá s řekou Ohří, v lesnaté krajině Krušných hor, leží město s podhorským klimatem Karlovy Vary, vyhlášené svou lázeňskou léčbou a minerálními prameny. Jsou centrem Karlovarského kraje a zároveň největším lázeňským městem v ČR. Lázeňské město se nachází nedaleko města Sokolova, Mariánských a Františkových Lázní, v nadmořské výšce okolo 447 metrů.

ČR: Podzimní výlet za žulovými balvany v okolí Žihle – skalní městečko Viklany
Publikováno: 23.11.2017
V minulém článku jsem psala o žulových balvanech Dědek a Bába a jen kousek od nich se nachází skalní městečko Viklany.

ČR: Podzimní putování za žulovými balvany v okolí Žihle – za Dědkem a Bábou
Publikováno: 16.11.2017
Dnes se spolu s námi vydáte na výlet 50 km od Plzně, k vesnici Žihle. Pokud nechcete cestovat autem, je sem výborné spojení vlakem, zastavují zde jak osobní vlaky, tak i rychlíky. Žihle je jednou ze zastávek na trati Plzeň–Žatec a místní nádraží se stává turistickým uzlem i díky dalším autobusovým spojením Kralovice–Manětín. Dnešním cílem výletu jsou obrovské žulové balvany Dědek a Bába, které vznikly zvětráváním a rozpadem hrubozrnné žuly. Každý, kdo má trochu představivost, si po lese jistě najde i další pohádkové i jiné kameny – vnučka, velryba, kačer, zajíc...

Karlovy Vary: Vzpomínka na Karla IV.
Publikováno: 25.1.2016
Karlovy Vary se chystají na jednu z nejvýznamnějších sezon. V roce 2016 uplyne 700 let od narození zakladatele města – českého krále a římského císaře Karla IV. Tento státník se dlouhodobě umisťuje na nejvyšších příčkách významnosti českých a evropských dějin. Není proto divu, že město, jehož název nese, připravilo na celý rok množství zajímavých akcí.

Karlovy Vary aneb jak se Češi zaprodali Rusku - VIDEO
Publikováno: 1.3.2011
Karlovy Vary bezesporu patří k nejkrásnějším českým lázeňským městům. Město, jehož termální prameny léčily i ruského cara Petra Velikého, Paganiniho, Mozarta nebo Freuda, leží na soutoku řek Teplé a Ohře.

Karlovy Vary: zimní olympiáda dětí a mládeže
Publikováno: 14.1.2020
Karlovarský kraj dokončuje přípravy na Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže, kterou zahájí slavnostní ceremoniál v KV Aréně v neděli 19. ledna v 15 hodin. Region hostí 1980 sportovců, trenérů a dalších členů krajských výprav.

ČR, Mariánské Lázně – park Boheminium, Hamelika a zahrada pohádek
Publikováno: 17.9.2015
V kopcích nad centrem Mariánských Lázní, kam se dostanete naučnou stezkou, lanovkou nebo autem, se nacházejí tři velmi často navštěvovaná místa. Jsou jimi park s miniaturami českých památek, rozhledna Hamelika a pohádkové sochy v zahradě před hotelem Krakonoš.

ČR: Mariánské Lázně - upadá věhlas českého lázeňství? - VIDEO
Publikováno: 27.9.2011
Vedle Karlových Varů jsou Mariánské Lázně asi nejznámější české lázeňské město. Pojmenované jsou po Panně Marii a poslední roky dělají této světici čest. Klidné, krásné, poloprázdné místo, kterému chybí potřebná dynamika. Většina návštěvníků nejspíš očekává od tak vyhlášeného města mnohem víc.


Souvisejicí fotogalerie

Česká republika: Karlovy Vary v zimě
Představovat nejznámější české lázně by bylo nošením dřeva do lesa. Přesto má toto město – a zejm...

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Poezie všedního dne

1. 1. – 29. 2. 2020
1. cena:
Kniha Vltavské vyhlídky z Knižního klubu
2. cena:
Kniha Výlety podél Sázavy z Knižního klubu
1. cena redakce:
Poukaz na 1 noc pro 2 osoby se vstupem do wellness v LH Hotelu Jana**** v Přerově!
2. cena redakce:
+ BONUS: každý vítěz obdrží dvojici vstupenek na veletrh FOR BIKES 2020!

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

28.1.2020
Národní galerie Praha oslaví výročí 224 let od svého založení volným vstupem. Ve dnech 1. a 2. února se do sbírkových expozic dostanete zcela zdarma. Akci provází bohatý doprovodný program.
27.1.2020
Druhou únorovou sobotu (8. 2.) ožije obec Valaská jedinečným 3. ročníkem slovenského poháru v krňačkových závodech.
26.1.2020
Nenechte si ujít 8. ročník tradiční masopustní zabijačky v sobotu 1. února od 10 hodin v centru královského města Kežmarok.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – RUSKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 28. 1. 2020
svátek:Otýlie
dnes:
úterý 28.1.
4 °C
zítra:
středa 29.1.
2 °C