www.infoglobe.cz » SR, Liptovský Mikuláš – oddech v turisty nejvyhledávanějším regionu

SR, Liptovský Mikuláš – oddech v turisty nejvyhledávanějším regionu

Publikováno: 20.9.2020
Liptov se řadí mezi nejkrásnější a turisty nejvyhledávanější regiony cestovního ruchu na Slovensku. Pokud zde chcete strávit příjemné chvíle, užít si přírodu, ale i kulturu, doporučujeme si zvolit snad to nejkomfortnější ubytování v celém regionu, které je navíc cenově dostupné!

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík je tou správnou volbou! Nachází v centru Liptovského Mikuláše, který je známý turistickými trasami, přírodními památkovými zónami, termálními prameny, ale i kvalitními lyžařskými tratěmi na svazích Nízkých Tater.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Vysoký standard služeb

Luxusní hotel za dostupné ceny byl otevřen sice již v roce 1964, ale v roce 2006 prošel celkovou rekonstrukcí a do současnosti si zachovává celoroční vysoký standard služeb. Ideální je nejen pro jednotlivce, ale i pro rodiny s dětmi a celé skupiny. Můžete zde pořádat rodinné oslavy, svatby, různé společenské akce, obchodní setkání, konference, semináře, školení atd.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Jako hoteloví hosté určitě oceníte bezplatné uzavřené parkoviště s kapacitou 50 parkovacích míst. Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení na internet prostřednictvím WiFi v pokojích i v celém objektu.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Ubytování spojené s odpočinkem

Co se týče ubytování, hotel nabízí celkem 45 dvoulůžkových pokojů, 5 jednolůžkových pokojů, 5 apartmánů classic a 3 apartmány rodinného typu (family), jejichž kapacita představuje 122 pevných lůžek s možností 30 přistýlek. V nabídce je i bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybavené koupelnou s WC, TV, vysoušečem vlasů, minibarem, datovou přípojkou a telefonem.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Malí návštěvníci si vyhrají v dětském koutku v přízemí, kde je spousta hraček, tabule a houpací sobík, také se můžou dívat na pohádku. Vy zatím navštivte lobby bar, jehož součástí je i terasa.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hned vedle hotelu se nachází zahrada s dětským hřištěm a pískovištěm, houpačka i domek s klouzačkou. Nechybí zde lavičky na příjemný odpočinek v květinami zdobeném prostředí. Nachází se zde dokonce i symbolická Jánošíkova šibenice, která připomíná místo údajné popravy legendárního zbojníka.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík nabízí také gastronomické zážitky ve stylově zařízené restauraci a skutečný relax ve wellness, kde najdete čtyři sauny (parní, finskou, bylinkovou a infra), relaxační bazén s protiproudem, tepidárium nebo vířivku. V hotelu si také můžete zajít na masáž či ke kadeřníkovi.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hurá na výlety

Výhodná poloha hotelu poskytuje vynikající možnosti pro výlety. Od historického centra Liptovského Mikuláše je vzdálený jen 5 minut chůze, od Liptovské Mary jen 3 km, od akvaparků 2 km a v dostupné vzdálenosti jsou i tatranské národní parky či skvostné jeskyně, historické památky a jiné pozoruhodnosti.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík nabízí sezonní pobytové balíčky pro rodiny s dětmi, zamilované páry i podnikatele. Pokud tedy chcete poznávat krásy regionu Liptova, určitě si za výchozí bod zvolte toto komfortní ubytovací zařízení, uvidíte, že nebudete litovat!

GPS: 49°05'13.1"N 19°36'12.5"E

 

Zdroj a foto: PR, Hotel Jánošík

Textová úprava: redakce

Překlad: Stanislava WaniováDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

SR, Liptovský Mikuláš – město nejen olympijských vítězů I.
Publikováno: 15.10.2015
Pár kilometrů od Liptovského Hrádku, který jsme navštívili minulý týden, se nachází okresní město Liptovský Mikuláš – historické, společenské i kulturním centrum Liptova. Dnes se vydáme na jeho návštěvu.

SR: Pozoruhodné turistické atrakce v přírodě
Publikováno: 21.10.2020
Zveme vás na návštěvu výjimečných turistických atrakcí, které se nacházejí v přírodě a potěší nejen dospělé, ale i děti. První z nich je největší dřevěný labyrint na Slovensku.

SR: Liptovský Mikuláš – město nejen olympijských vítězů II.
Publikováno: 22.10.2015
Minulý týden jsme začali procházkou po historickém centru města Liptovský Mikuláš, který je považován za vstupní bránu do regionu Liptov. Navzdory nepřízni počasí jsme navštívili mnohé památky a poznali několik zajímavých míst, o kterých vám dnes povíme.

SR, Liptovský Mikuláš – město nejen olympijských vítězů III.
Publikováno: 29.10.2015
Po procházce Liptovským Mikulášem jsme se vrátili k našem autu. Ještě než jsme vyrazili dál za našimi výletními cíli, nahlédli jsme do mapy, kde jsme našli ještě dvě zajímavá místa, která by se vyplatilo navštívit.

SR, Liptovský Mikuláš – náměstí Žádostí slovenského národa
Publikováno: 15.11.2017
Dnes navštívíme sice trošku skryté, zato velmi významné náměstí Žádostí slovenského národa v Liptovském Mikuláši. Na tomto malém kousku země, v těsné blízkosti historického centra, se odehrály důležité dějinné události.

SR, Liptovský Mikuláš – procházka po památkách
Publikováno: 22.11.2017
V srdci Liptova jsme naposledy poznávali krásy náměstí Žádostí slovenského národa. A už tehdy jsme si všimli zrekonstruované budovy Slovenského muzea ochrany přírody a jeskyňářství.

SR, vodní nádrž Liptovská Mara - ráj pro milovníky vodních sportů a koupání
Publikováno: 24.7.2014
Pokud i vy patříte k těm, kteří si léto bez koupání a dovádění u vody nedovedou představit, a místo přeplněných koupališť nebo aquaparků upřednostňujete raději koupání v jezerech, rybnících či vodních nádržích, tak vám Liptovskou Maru určitě není potřeba vůbec představovat.

SR, Výlet po liptovských obcích
Publikováno: 17.1.2018
Svérázný region Liptova nabízí mnoho nádherných míst. My dnes navštívíme obce Vavrišovo a Pribylina, kde vám představíme zajímavé turistické atrakce a řekneme si i něco o jejich historii.

SR: Liptovská Kokava – přírodní rezervace Machy
Publikováno: 24.1.2018
Liptovská Kokava je malebná obec rozprostírající se pod majestátními vrcholy Západních Tater. My tu dnes navštívíme vzácnou lokalitu rašelinných společenství – Machy.

SR: Turistická vycházka z obce Kalameny na Liptovský hrad
Publikováno: 21.7.2019
Všechny milovníky turistiky dnes zavedeme do malebné obce Kalameny, která se nachází v těsném sousedství známých léčebných lázní Lúčky. Odtud zamíříme na nejvýše položený hrad nejen na Slovensku, ale i ve střední Evropě – zříceninu Liptovského hradu.

SR, Liptovský Mikuláš – přichází cestovatelský festival Infofest 2020
Publikováno: 16.8.2020
Portál Infoglobe ve spolupráci s městem Liptovský Mikuláš organizuje již třetí ročník mezinárodního cestovatelského festivalu Infofest, který se uskuteční v pátek 4. a v sobotu 5. září na náměstí Osvoboditelů a v kulturním domě v Liptovském Mikuláši.

SR, INFOFEST – potřetí  se sešel svět v Liptovském Mikuláši
Publikováno: 13.9.2020
I letos měli místní, ale i návštěvníci města možnost navštívit mezinárodní cestovatelský festival Infofest 2020, který během prvního zářijového víkendu přinesl nejen zážitky profesionálních cestovatelů, ale i pozoruhodný doprovodný program.


Souvisejicí fotogalerie

SR, Liptovský Mikuláš: Lesopark Háj – Nicovô
Tentokrát vás zavedeme na jedno z nejkrásnějších vyhlídkových míst Liptova, přesněji na vrch Háj....

SR: Liptov – procházka po rázovitých obcích
Jeden z nejnavštěvovanějších regionů Slovenska – Liptov – nabízí k vidění mnoho pěkných míst a zá...

SR, Liptov: vodní mlýny Oblazy
Pojďte s námi na nenáročnou turistickou procházku, která je vhodná i pro rodiny s dětmi. Začneme ...

SR: Liptov – oblíbený turistický region
Svérázný region Liptova nabízí nádherné planiny, vodní plochy i majestátní hory. Na jeho území na...

SR, Liptovský Mikuláš – centrum Liptova
Okresní město Liptovský Mikuláš se nachází u vodního díla Liptovská Mara v obklopení Západních a ...


Souvisejicí videa

SR, Infofest 2019 – děkujeme Liptovu
Během července zavítal do města Liptovský Mikuláš druhý ročník mezinárodního cestovatelského fest...

SR, Liptov: Kvačianská dolina a vodní mlýny Oblazy
Dnes se vydáme do velmi romantické doliny na Slovensku, kde se člověk prostě musí cítit skvěle. P...


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Můj mazlíček

1. 9. – 31. 10. 2020
1. cena:
2. cena:
Cena redakce:
Voucher pro 2 osoby na 1 noc v pohádkovém hotelu Zámek Berchtold*** + 2 vstupenky na veletrh Stříbrné vánoční dny

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

23.10.2020
21. mezinárodní festival dokumentárních filmů – Jeden svět se uskuteční od 5. do 11. listopadu online!

21.10.2020
Zveme vás na návštěvu výjimečných turistických atrakcí, které se nacházejí v přírodě a potěší nejen dospělé, ale i děti. První z nich je největší dřevěný labyrint na Slovensku.
19.10.2020
Mezinárodní organizace Skytrax, zabývající se hodnocením letišť a leteckých společností, každoročně zveřejňuje žebříček těch nejlepších na světě. Avšak v souvislosti s koronavirem letos zveřejnila netradiční žebříček nejlepší hygieny letišť v rámci Evropy.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce - KAZACHSTÁN, UZBEKISTÁN a TÁDŽIKISTÁN:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pátek 23. 10. 2020
svátek:Teodor
dnes:
pátek 23.10.
15 °C
zítra:
sobota 24.10.
13 °C