www.infoglobe.cz » ČR: Aktivní dovolená – zimní turistické cíle

ČR: Aktivní dovolená – zimní turistické cíle

Publikováno: 29.1.2014
Jak už název tohoto článku napovídá, dnes si povíme něco o novém interaktivním katalogu, který připravila pro své čtenáře redakce cestovatelského informačního portálu Infoglobe.

Katalog Aktivní dovolená - zimní turistické cíle České a Slovenské republiky 2014 je v pořadí již sedmým katalogem naší redakce. Opět vám přináší zajímavé tipy na aktivní trávení zimní dovolené, ale také poskytuje přehledné informace o vybraných lyžařských střediscích u nás doma, na Slovensku i v sousedním Rakousku. Jednotlivé turistické a zážitkové cíle jsou přehledně rozděleny do krajů a doplňují je unikátní fotografie. A to zdaleka není vše! Katalog dělají výjimečným i interaktivní tlačítka, která vám zobrazí informaci o poloze vybraného cíle a také vás přesměrují na jeho webové stránky (pokud jsou k dispozici). Nechybí ani odkazy na webkamery, kde můžete 24 hodin denně sledovat stav počasí v dané oblasti. Nejnovější katalog obsahuje i několik odkazů, které vás po rozkliknutí přesměrují na relevantní články z dané oblasti, které jsme publikovali na našem webovém portálu Infoglobe. Zajímavá je také možnost stažení komplexního přehledu většiny lyžařských středisek v Česku a na Slovensku.

PribylinaVysoké Tatry  

Karlovy Vary Šumava, Antýgl

Mezi více než 80 zimními turistickými tipy se nacházejí například rozhledny, zoo, celoročně otevřená koupaliště, muzea, pamětihodnosti, jeskyně, hrady, zámky, ale také zimní aktivity či přírodní unikáty a zajímavé akce. V katalogu najdete i zážitkové cíle plné dobrodružství a adrenalinu. Ve formě bonusu vám katalog přináší i informace o vybraných zimních tipech v Rakousku.

Krásy Slovenska 1-2/2014 Ptáte se, kde můžete tento katalog získat? Možností je hned několik. Snad nejlehčí je zajít do kteréhokoliv novinového stánku a zakoupit si časopis Krásy Slovenska 1-2/2014. Právě k tomuto časopisu, který je věnován přírodním krásám a zajímavostem Slovenska, turistice, cestovnímu ruchu, horolezectví, jeskyňářství, ochraně přírody a tradicím, je náš katalog přílohou v podobě interaktivního CD-čka.

Pro majitele smartphonů či tabletů, případně počítače, stačí kliknout ZDE a pohodlně si tak stáhnout tento katalog, který bude zajisté skvělým průvodcem na vašich výletech. Další možností, kde můžete získat náš katalog, je největší veletrh cestovního ruchu na Slovensku - ITF Slovakiatour, který patří mezi nejvýznamnější akce v regionu střední Evropy. K dispozici bude ve stánku B2-501 vydavatelství Dajama.

V katalogu Aktivní dovolená - zimní turistické cíle České a Slovenské republiky 2014 jsme nezapomněli ani na všechny soutěžechtivé čtenáře, pro které jsme připravili fantastickou Velkou česko - slovenskou cestovatelskou soutěž o atraktivní ceny, jako například pobyt v krásné Banské Štiavnici, vstupenky do divadla, knižní publikace, DVD filmy, šperk či USB klíč a mnoho dalších cen.

Velká česko - slovenská cestovatelská soutěž

Proto neváhejte, čtěte, stahujte, navštěvujte zajímavé turistické lokality a akce a přitom se zapojte do nevšední soutěže. Všechno hezké v novém roce a hodně cestovatelských zážitků vám přeje redakce Infoglobe.

Text a ilustrační foto: redakceDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Novinka: Výletní cíle České a Slovenské republiky
Publikováno: 2.10.2014
Již v těchto dnech si na našem turistickém informačním portálu Infoglobe.cz můžete zdarma stáhnout zajímavý turistický bedekr s názvem Výletní cíle České a Slovenské republiky.

Lyžařská sezona se zimním katalogem
Publikováno: 17.1.2013
Zimní sezóna je v plném proudu a my máme radost, že se nám pro vás podařil připravit v pořadí již pátý zajímavý katalog, který vás snad inspiruje a pomůže vám při výběru toho nejideálnějšího místa k trávení vaší zimní dovolené.


Souvisejicí fotogalerie

Západní Slovensko - Vyhlídkový let
Od našich skvělých kamarádů jsme jako svatební dar dostali nádherný dárek - hodinový vyhlídkový l...

ČR: Český les - domov nejen pro chráněné bobry
Nádherná oblast Českého lesa je zajímavá v mnoha ohledech. Nejenže je v tomto koutě našeho státu ...

Slovensko: Hruštínské Podolí
Říká se, že oblast Oravské Magury s mírně tvarovanými a zasněženými svahy nabízí nevšední sportov...

Česká republika: Zámek Lednice I.
Zámek Lednice patří k nejkrásnějším na Moravě. Jeho areál spolu se sousedním zámkem ve Valticích ...

Česká republika: Karlovy Vary v zimě
Představovat nejznámější české lázně by bylo nošením dřeva do lesa. Přesto má toto město – a zejm...

Slovensko: Bratislava stará a nová
Prakticky v každém městě se dají najít zajímavá zákoutí a pohledy pro objektiv fotoaparátu, slove...

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Daleké kraje

1. 5. – 30. 6. 2019
1. cena:
Kniha Vltavské vyhlídky z Knižního klubu
2. cena:
Kniha Výlety podél Sázavy z Knižního klubu
1. cena redakce:
Voucher pro 2 osoby na 1 noc v pohádkovém hotelu Zámek Berchtold***
2. cena redakce:
50% sleva na nákup jízdenek kamkoli po Evropě se společností FlixBus

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

22.5.2019
V sobotu 1. června se Svatoplukovo náměstí v Nitře opět stane dějištěm oblíbené akce Festival chutí Nitranského kraje. Na náměstí a v přilehlých uličkách vyrostou stánky plné gastronomických specialit z nitranského regionu.
21.5.2019
Hořice na Jičínsku otevřely po 3,5 letech opravené muzeum s novou expozicí o těžbě, zpracování a využití pískovce. Oprava novorenesanční budovy z roku 1877 byla součástí česko-polského projektu. Otevřeno je denně kromě pondělí.
20.5.2019
Zveme vás na prohlídku rozária, kde najdete více než 800 odrůd kulturních růží a 80 druhů botanických růží v rámci akce Dny růží, která se uskuteční od 3. do 9. června.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – ALBÁNIE:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:středa 22. 5. 2019
svátek:Emil