www.infoglobe.cz » ČR: Lašská brána Beskyd aneb začínáme v Příboře …

ČR: Lašská brána Beskyd aneb začínáme v Příboře …

Publikováno: 7.5.2012
Lašská brána je malá turistická oblast ležící na severovýchodě Moravy. Je pomyslnou vstupní branou do Beskyd a cílem častých výletů a dovolených. Tomu, kdo Beskydy navštíví, otevírají svou náruč města Kopřivnice, Štramberk, Hukvaldy a Příbor.

Jsou to místa, kde se narodily významné osobnosti, jako např. Leoš Janáček, Zdeněk Burian nebo Sigmund Freud. Právě v městečku Příbor, které se řadí k jednomu z nejstarších měst na Moravě, naleznete překrásný letní areál koupaliště-autocamp.

rodný dům Sigmunda Freuda 

Tento areál oslaví letos v létě dvacet let od svého otevření. Nabízí služby ubytovací, stravovací, ale i společensko-zábavné. Dva bazény se spoustou atrakcí jistě nenechají nikoho na pochybách, že aquazorbing se narodil právě zde a má tady své pevné místo. Minigolf, hřiště na plážový volejbal, dětský koutek, večerní grilování nebo kotlíkové guláše umocní pocit příjemně strávené dovolené. Pro ty, kteří hledají pohodlí a vyšší komfort, nabízíme ubytování v penzionu RICCO, vzdáleném 5 minut chůze od letního koupaliště.

vodní atrakce

Areál nabízí možnosti jak pro rodinnou letní rekreaci, tak pro školní výlety, školy v přírodě, dětské tábory, soustředění sportovců. Ubytováni budete v malých, příjemných, stylových chatičkách, vzdálených jen několik metrů od hlavního bazénu. Samozřejmostí je bezplatné pokrytí wifi signálem, internetový koutek a soukromé informační centrum. Areál má svého průvodce, který nabízí takové lahůdky jako noční návštěvu starého hřbitova s loučemi, spojenou s vyprávěním pověstí a místních historek. Procházka městskou památkovou rezervací, návštěva rodného domku Sigmunda Freuda či návštěva měšťanského domu se stylovou cukrárnou zanechá příjemný pocit spokojenosti v každém turistovi.

Letni apartmánychatičkypokoje v apartmánech

Již několik po sobě následujících let zajišťujeme kompletní servis pro Vaše děti v oblasti využití volného času. Služba - „Vy odpočíváte - Vaše děti se baví“ se stala velmi žádanou. Pokud  ještě nevíte kam letos na dovolenou, nebo máte zájem o školní výlet či hledáte to správné místo na soustředění pro Vaše malé sportovce, neváhejte navštívit naše internetové stránky www.koupaliste.cz  nebo www.tojepohadka.cz  a kontaktujtericco nás.

Přeji Vám léto plné sluníčka a pohody. 

          Rudolf Korčák

vedoucí letního areálu Příbor

 

 

 Diskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

Beskydy: cykloportál – dokonalý servis pro cyklisty
Publikováno: 29.9.2016
Nově upravený cykloportál inspiruje cyklisty. Najdou zde vše potřebné, navíc do konce letošního roku bude vydána nová cykloturistická mapa Těšínského Slezska. Vše zajímavé, co se cyklistiky v Beskydech týká, bude prezentováno začátkem listopadu na veletrhu Sportlife v Brně.

Rožnov pod Radhoštěm: Ledové království 2018
Publikováno: 2.1.2018
Výtvory jubilejního 20. ročníku mezinárodního sochařského sympozia Sněhové království v Kempu Sport můžete navštívit do 25. února. Otevřeno je zde kromě pondělí denně od 10 do 16 h.

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Městská džungle

1. 1. – 28. 2. 2018
1. cena:
Kniha Procházky po pražských hřbitovech z internetového knihkupectví bux.cz
2. cena:
Dvě vstupenky na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL a HLUBINA
1. cena redakce:
Švýcarské hodinky Sea Force v hodnotě 9 290 Kč od firmy Wenger
2. cena redakce:
Výpravná a výjimečná knižní publikace Mapy měst z Knižního klubu
3. cena redakce:
Dvě vstupenky na veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT, FOR TRAVEL a HLUBINA

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

23.1.2018
Pardubický kraj pořádá ve dnech 28. ledna až 2. února zimní olympiádu dětí a mládeže, na které se bude prezentovat 1 300 talentovaných sportovců v kategorii mladších a starších žáků. Zahajovací ceremoniál v Tipsport areně je od 15 hodin.
22.1.2018
Milovníci královského moku, přijďte na Den svatojurských sklepů, který se již tradičně uskuteční během posledního lednového víkendu – 26. a 27.
21.1.2018
V případě, že se zajímáte o filmy pocházející ze skandinávských zemí, nenechte si ujít filmový festival SCANDI v kině Akropole Kremnica, a to už od 24. do 27. ledna.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce - INDONÉSIE:

Nejčtenější články:

Interaktivní katalogy:

dnes:úterý 23. 1. 2018
svátek:Zdeněk
dnes:
úterý 23.1.
4 °C
zítra:
středa 24.1.
9 °C