www.infoglobe.cz » Aktuality » SR: Letní festivaly 2019

SR: Letní festivaly 2019

Publikováno: 1.7.2019
I letos nás čeká léto plné skvělých festivalů, kde si odpočineme, zatančíme nebo se něco nového dozvíme. My vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších na Slovensku.

Od 4. do 6. 7. ožijí prostory zámečku v Moravanech nad Váhom mezinárodním festivalem experimentálního audiovizuálního umění – Hradby Samoty. V sobotu 6. července se na stadionu ve Vrbovu uskuteční populární a zábavné Vrbovské větry. Od 11. do 13. 7. se uskuteční jeden z největších multižánrových festivalů na Slovensku – Pohoda 2019, tradičně na trenčínském letišti.

12. a 13. 7. si nenechte ujít cestovatelský festival Infofest v Liptovském Mikuláši, kde vás čekají přednášky profesionálních cestovatelů, hudební vystoupení v podání folklorní skupiny Kriváň, zpěvačky Dominiky Mirgové, skupiny Verona (CZ) nebo Vašo Patejdla.

Zajímavý program slibuje i největší festival na česko-slovenské hranici – Cibula Fest, který bude probíhat 18. až 20. července v areálu letiště Holíč. Pro rockové nadšence doporučujeme TopFest v areálu na Zelené vodě v Novém Mestě nad Váhom, kde 28. a 29. června vystoupí i taková hudební legenda jako Slash. Milovníci rapu si přijdou na své v rámci 7. ročníku festivalu Hip Hop žije, který se uskuteční od 28. do 30. června na Zlatých píscích v Bratislavě. Grape Festival můžete zažít 9. a 10. srpna na letišti v Piešťanech.

Od čtvrtka 15. do neděle 18. srpna bude probíhat ve městě Bytča festival Hvězdné noci, který nabídne přehršel různých druhů umění v impozantních architektonických lokacích. Pro vyznavače reggae stylu je tu Uprising Festival odehrávající se na Zlatých píscích 23. a 24. srpna a pro milovníky country je tu tradiční Loděnice.

 

Zdroj a foto: festivaly a redakce

Překlad: Stanislava WaniováDiskuze u článku (0)

Vložit nový příspěvek


Souvisejicí články

SR, Liptovský Mikuláš – poznávejte svět na cestovatelském festivalu Infofest 2019
Publikováno: 8.5.2019
Portál Infoglobe ve spolupráci s městem Liptovský Mikuláš organizuje druhý ročník mezinárodního cestovatelského festivalu Infofest, který se uskuteční v pátek 12. a v sobotu 13. července na náměstí Osvoboditelů a v Domě kultury Liptovský Mikuláš.

Infofest 2018 – hledej cestu, najdi cíl
Publikováno: 3.6.2018
Portál Infoglobe ve spolupráci s městem Liptovský Mikuláš organizuje první ročník mezinárodního cestovatelského festivalu Infofest, který se uskuteční v pátek 13. a v sobotu 14. července na náměstí Osvoboditelů a ve vybraných sálech Domu kultury Liptovský Mikuláš.

INFOGLOBE – aplikace pro cestovatele
Publikováno: 7.2.2018
Pro všechny uživatele chytrých telefonů máme dobrou zprávu! Portál Infoglobe v těchto dnech spustil novou mobilní aplikaci, která vás provede těmi nejzajímavějšími místy naší planety a zároveň vám usnadní na základě vaší polohy vyhledávání tipů na výlety.

Portál Infoglobe na Instagramu a 1500+ stáhnutí aplikace pro cestovatele
Publikováno: 3.6.2019
Portál Infoglobe najdete už i na Instagramu, kde bude postupně představovat nejen přírodní, architektonická či tajuplná místa, ale také přinášet aktuální pozvánky na vybrané akce.

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Průvodce:

Fotosoutěž:

Letní radosti

1. 7. – 31. 8. 2019
1. cena:
Kniha Nejkrásnější výlety autem 2 z Knižního klubu + dvojice vstupenek na veletrh FOTOEXPO
2. cena:
Kniha Nejkrásnější výlety vlakem 2 z Knižního klubu + dvojice vstupenek na veletrh FOTOEXPO
Cena redakce:
Voucher pro 2 osoby na 1 noc v hotelu Diana*** Nové Mesto nad Váhom s wellcome drinkem, snídaní a zapůjčením kol + dvojice vstupenek na veletrh FOTOEXPO

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

24.8.2019
Pro potřeby nejen Pražanů vzniklo další místo pro oddych a vycházky přírodou. Na území Prahy v Horních Počernicích bylo revitalizováno nehostinné území V Ladech (včetně vodních ploch) a vznikl nový lesopark.
23.8.2019
Do konce srpna s od pondělí do pátku v 10 hodin konají bezplatné prohlídky historického centra Trnavy. Sraz zájemců je vždy před Turistickým informačním centrem.

22.8.2019
Nejlepší triatlonisté z 39 zemí světa se sejdou už potřetí na závodu ITU Světového poháru, který se koná každoročně na konci srpna v Karlových Varech. CITY TRIATLON Karlovy Vary se letos uskuteční 23.–25. srpna a opět budou součástí programu závody pro děti, amatérské sportovce, noční běh lázeňským městem, ale i koncert skupiny Hamleti. Vstupné je zdarma.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce - ESTONSKO, LOTYŠSKO, LITVA:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:sobota 24. 8. 2019
svátek:Bartoloměj
dnes:
sobota 24.8.
23 °C
zítra:
neděle 25.8.
24 °C