www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Česká a slovenská zima

 
Doba trvání soutěže: 1.1.2021 - 28.2.2021
Termín pro hlasování: 2.1.2021 - 26.2.2021

Po velkém úspěchu speciální československé fotosoutěže „Rodný můj kraj“ jsme se rozhodli připravit její volné pokračování, tentokrát na téma „Česká a Slovenská zima“. Vaším úkolem bude zachytit zasněžené krásy přírody, jedinečnou mrazivou atmosféru míst či zimní radovánky. Protože počasí může být nevyzpytatelné, soutěžní fotografie nemusejí být aktuální. Ty nejkrásnější a nejlépe vystihující téma rádi odměníme atraktivními cenami.

fotosoutěž: Česká a Slovenská zima

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.


1. cena: Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk

Zapojte se a vyhrajte horský balíček s mapami, pohlednicemi, DVD filmy a knížkami od vydavatelství Tatrica, které zastřešuje publikační činnost Horského internetového klubu.

Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk - ilustrační foto
2. cena: Obrazová publikace z vydavatelství CBS 

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

Obrazová publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

3. cena: Knižní průvodce z nakladatelství Dajama

Rodinné vydavatelství Dajama, přinášející skvosty Slovenska v knižním, časopisovém (Krásy Slovenska) i herním vydání, věnuje unikátního knižního průvodce ze svého portfolia. Prostřednictvím publikace poznáte nádhernou krajinu pod Tatrami trochu jinak než v ostatních průvodcích.

Knižní průvodce z nakladatelství Dajama - ilustrační foto

1. cena redakce: Krásný šperk od Zlatnictví MILI 

Zlatnictví MILI se zabývá prodejem zlatých a stříbrných šperků, Swarowski šperků, přírodních minerálů, perel, jantaru a dárkových předmětů. V nabídce společnosti jsou i univerzální utěrky na šperky, bižuterii a mince – Jewellery Wipes od connoisseurs.sk.

Krásný šperk od Zlatnictví MILI - ilustrační foto

Kamenná prodejna nabízí i čištění a opravu šperků na počkání. Najdete nás v: OC Dubrawa – TESCO, Bratislava – Dúbravka, otevřeno denně Po – Pá: 10 – 18.30. Obdarujte sebe nebo své blízké krásným šperkem, který se hodí pro každou příležitost. 


2. cena redakce: Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk 

Horský internetový klub, o.z., Vysoké Tatry věnuje do fotosoutěže členství a pojištění v rakouském Alpenvereinu, které poskytuje nepřetržitě již od r. 2006. V současnosti tvoří v rámci vídeňské sekce Edelweiss místní skupinu Ortsgruppe HIK. Za toto období HIK, o.z. zaregistroval a pojistil již více než 10 000 osob ze Slovenska.

Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk 

Kromě komfortního a spolehlivého vyřízení formalit vám zabezpečí prakticky okamžitou registraci a pojištění i expresní zaslání průkazu 1. třídou.


3. cena redakce: Dárkový kancelářský balíček od portálu Infoglobe

Získejte praktické reklamní předměty pro vaši práci. Stojan na odkládání per s hodinkami, uchycovací kostku na poznámky, perá, diář a další drobnosti, které dozajista potěší. Přibalíme vám i krásné festivalové tričko či interaktivní CD s tipy na výlety.

 Dárkový kancelářský balíček - ilustrační foto


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Česká a slovenská zima

1. 1. – 28. 2. 2021
1. cena:
Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk
2. cena:
Obrazová publikace z vydavatelství CBS
3. cena:
Knižní průvodce z vydavatelství Dajama
1. cena redakce:
Krásný šperk od Zlatnictví MILI
2. cena redakce:
Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk
3. cena redakce:
Dárkový kancelářský balíček od portálu Infoglobe

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

26.2.2021
Pro všechny milovníky cyklistiky máme dobré zprávy. V národním parku Poloniny vzniká více než 90kilometrový cyklookruh, jehož cílem je propojit nejvýznamnější atrakce nebo přírodní scenerie parku a podpořit tak rozvoj turismu.
24.2.2021
Světoznámý cestovatelský portál Tripadvisor přináší žebříček nejoblíbenějších destinací světa pro rok 2021 v různých kategoriích, sestavený na základě recenzí, hodnocení a dalších parametrů. My vám v následujících řádcích přinášíme výsledky v kategorii „Národní parky“.
22.2.2021
Jeden z nejstarších mezinárodních filmových festivalů s cestovatelskou tematikou na světě by se měl uskutečnit 9. dubna 2021 na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD v Praze Letňanech.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – JAMAJKA, SINGAPUR a PÁKISTÁN:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:sobota 27. 2. 2021
svátek:Alexandr
dnes:
sobota 27.2.
4 °C
zítra:
neděle 28.2.
4 °C