www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Slunečná dovolená

 
Doba trvání soutěže: 1.7.2021 - 31.8.2021
Termín pro hlasování: 2.7.2021 - 30.8.2021

A je tady léto! Čas prázdnin, dovolených, zábavy i odpočinku. Vydejte se do hor, na vodu, na procházky po památkách či městech. Využijte horké slunečné dny naplno a užívejte si života. Nezapomínejte samozřejmě na protiepidemická opatření, aby vám zůstaly jen krásné vzpomínky a nevšední zážitky. Navíc pokud nám pošlete nějakou tu sluníčkem zalitou fotografii, rádi vás zařadíme do naší fotosoutěže o skvělé letní ceny.

Slunečná dovolená

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.

 

1. cena: Letní čtení s vydavatelstvím CBS v podobě obrazové publikace

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa, nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

Letní čtení s vydavatelstvím CBS - ilustrační foto

2. cena: Letní čtení s Dajamou v podobě turistického průvodce 

Rodinné vydavatelství Dajama přinášející skvosty Slovenska v knižním, časopisovém (Krásy Slovenska) i herním vydání věnují pro jednoho výherce unikátní knížku ze svého portfolia. Prostřednictvím publikace poznáte nádhernou krajinu pod Tatrami trochu jinak než v běžně dostupných průvodcích.

Letní čtení s Dajamou - ilustrační foto

1. cena redakce: Letní balíček překvapení od portálu Infoglobe

Vyhrajte letní balíček překvapení obsahující krásný termohrnek, sluneční brýle, cestovatelské tričko a mnoho dalších drobností, které potěší.

Letní balíček překvapení od portálu Infoglobe

2. cena redakce: Unikátní čokoláda s Vincentkou

Chystáte se na túry, výlety nebo rádi sportujete? Tak zapojením se do naší fotosoutěže můžete vyhrát unikátní čokoládu s Vincentkou, která má neobyčejnou a nezaměnitelnou slanou chuť. Spojení solí z pravěkého třetihorního moře a výjimečných výběrových kakaových bobů z karibského ostrova Grenada nemusí chutnat každému, ale každý by ji měl alespoň ochutnat.

Unikátní čokoláda s Vincentkou

Zvláště vhodná je v horkých letních dnech, kdy doplňuje tělu minerály, o které přichází pocením. Nezapomeňte si ji přibalit na dlouhou túru, při které dodá tělu energii i sůl zároveň. Tato slaná pochoutka je také originálním dárkem při návratu z výletu například z proslulých Luhačovic.

3. cena redakce: Výběr legendárních turistických map VKÚ

Výběr legendárních turistických map VKÚ - ilustrační foto

Legendárním turistickým mapám VKÚ vrátilo vydavatelství CBS život a přináší vám je zpět. Moderní a plně aktualizované mapy obsahují prověřené a bezpečné informace pro turisty i cykloturisty. Aktualizace probíhala přímo v terénu, díky čemuž jsou nejaktuálnějšími a nejpřesnějšími mapami na slovenském trhu. Navíc v novém designu a vytištěné na papíře s certifikací FSC – šetrné k lesům.


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Slunečná dovolená

1. 7. – 31. 8. 2021
1. cena:
Letní čtení s vydavatelstvím CBS v podobě obrazové publikace
2. cena:
Letní čtení s Dajamou v podobě turistického průvodce
1. cena redakce:
Letní balíček překvapení od portálu Infoglobe
2. cena redakce:
Unikátní čokoláda s Vincentkou
3. cena redakce:
Výběr legendárních turistických map VKÚ

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

28.7.2021
Zoo Bojnice vás zve na prohlídku nejen zcela nového pavilonu slonů, ale i do oblíbené expozice motýlů. Navíc vás čekají nové zvířecí přírůstky či naučné akce.
27.7.2021
Šarišské muzeum v Bardejově otevřelo v prostorách Vily Rákoczi v Bardejovských lázních svou novou národopisnou expozici Řemesla našich předků. Severovýchod Slovenska tak opět zvýšil svou atraktivitu a rozšířil možnosti kulturního vyžití.
24.7.2021
Až do září pořádá strážní a informační služba národního parku několik prázdninových exkurzí pro veřejnost. Nahlédnete tak do každodenního života strážců přírody.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

TOP 5 MÍST v Polsku :

TOP 5 MÍST v Polsku

Přinášíme vám městské tipy na výlety, které které stojí za to vidět.

 

Poznaň – procházky i kultura

Osvětim – vzpomínka na holokaust

Krakov – město králů a jednoho draka

Varšava – zapomenuté město

Wrocław – bývalé sídlo knížete Vratislava I.

 

Pokud hledáte ještě více cestovatelsky atraktivních míst, tak se inspirujte ZDE.

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:čtvrtek 29. 7. 2021
svátek:Marta
dnes:
čtvrtek 29.7.
25 °C
zítra:
pátek 30.7.
27 °C