www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Česká a slovenská zima

 
Doba trvání soutěže: 1.1.2021 - 28.2.2021
Termín pro hlasování: 2.1.2021 - 26.2.2021

Po velkém úspěchu speciální československé fotosoutěže „Rodný můj kraj“ jsme se rozhodli připravit její volné pokračování, tentokrát na téma „Česká a Slovenská zima“. Vaším úkolem bude zachytit zasněžené krásy přírody, jedinečnou mrazivou atmosféru míst či zimní radovánky. Protože počasí může být nevyzpytatelné, soutěžní fotografie nemusejí být aktuální. Ty nejkrásnější a nejlépe vystihující téma rádi odměníme atraktivními cenami.

fotosoutěž: Česká a Slovenská zima

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.


1. cena: Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk

Zapojte se a vyhrajte horský balíček s mapami, pohlednicemi, DVD filmy a knížkami od vydavatelství Tatrica, které zastřešuje publikační činnost Horského internetového klubu.

Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk - ilustrační foto
2. cena: Obrazová publikace z vydavatelství CBS 

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

Obrazová publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

3. cena: Knižní průvodce z nakladatelství Dajama

Rodinné vydavatelství Dajama, přinášející skvosty Slovenska v knižním, časopisovém (Krásy Slovenska) i herním vydání, věnuje unikátního knižního průvodce ze svého portfolia. Prostřednictvím publikace poznáte nádhernou krajinu pod Tatrami trochu jinak než v ostatních průvodcích.

Knižní průvodce z nakladatelství Dajama - ilustrační foto

1. cena redakce: Krásný šperk od Zlatnictví MILI 

Zlatnictví MILI se zabývá prodejem zlatých a stříbrných šperků, Swarowski šperků, přírodních minerálů, perel, jantaru a dárkových předmětů. V nabídce společnosti jsou i univerzální utěrky na šperky, bižuterii a mince – Jewellery Wipes od connoisseurs.sk.

Krásný šperk od Zlatnictví MILI - ilustrační foto

Kamenná prodejna nabízí i čištění a opravu šperků na počkání. Najdete nás v: OC Dubrawa – TESCO, Bratislava – Dúbravka, otevřeno denně Po – Pá: 10 – 18.30. Obdarujte sebe nebo své blízké krásným šperkem, který se hodí pro každou příležitost. 


2. cena redakce: Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk 

Horský internetový klub, o.z., Vysoké Tatry věnuje do fotosoutěže členství a pojištění v rakouském Alpenvereinu, které poskytuje nepřetržitě již od r. 2006. V současnosti tvoří v rámci vídeňské sekce Edelweiss místní skupinu Ortsgruppe HIK. Za toto období HIK, o.z. zaregistroval a pojistil již více než 10 000 osob ze Slovenska.

Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk 

Kromě komfortního a spolehlivého vyřízení formalit vám zabezpečí prakticky okamžitou registraci a pojištění i expresní zaslání průkazu 1. třídou.


3. cena redakce: Dárkový kancelářský balíček od portálu Infoglobe

Získejte praktické reklamní předměty pro vaši práci. Stojan na odkládání per s hodinkami, uchycovací kostku na poznámky, perá, diář a další drobnosti, které dozajista potěší. Přibalíme vám i krásné festivalové tričko či interaktivní CD s tipy na výlety.

 Dárkový kancelářský balíček - ilustrační foto

Podmínky fotosoutěže

1 autor, 1 vlastní tematická fotografie

- Účastník se zapojuje do fotosoutěže jen s jednou fotografií, které je sám autorem.

- Soutěžní fotografie se musí vztahovat k tématu soutěže.

- Autor fotografie odpovídá za to, že k přihlášené fotografii nejsou vázána práva třetí strany, a že objekty na fotografiích nebudou vznášet žádné požadavky související s použitím fotografií. Organizátor nebude na případné stížnosti reflektovat.

- Povinnou součástí přihlášené fotografie je průvodní informace - název a krátký popis fotografie a prohlášení o souhlasu s podmínkami soutěže. Všechny tyto informace se zadávají prostřednictvím registračního formuláře.

- Registrací do soutěže dává účastník pořadateli jako správci v souladu se zákonem GDPR souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži a předání výhry v soutěži na dobu trvání soutěže a případně může udělit souhlas s uchováním údajů pro další marketingové účely pořadatele na dobu 5 let.


- O vítězi první ceny soutěže rozhodne hlasování návštěvníků portálu www.infoglobe.cz. Zbývající místa uděluje redakce podle vlastního uvážení (ceny redakce).

- Doba trvání soutěže a období, během kterého je možné hlasovat, je uvedeno v propozicích soutěže.

- Vítězové budou organizátorem fotosoutěže osloveni do 14 dnů od ukončení soutěže na emailovou adresu uvedenou při vkládání soutěžní fotografie. Předání cen proběhne osobně v pražské redakci. Zasílání výher poštou není vymahatelné.
- Pokud vítěz na zprávu nezareaguje do tří měsíců po jejím odeslání nebo si do tří měsíců výhru nevyzvedne, výhra propadá redakci.

- Výhru nelze v žádném případě směnit za peníze, ani převést na jinou osobu. 


- Doporučujeme vkládat fotografie v maximální velikosti do 2 MB a minimální velikosti 500 kB. Organizátor má právo upravit velikost fotografie pro rychlé zobrazení na portálu.

- Ocenění výherci mohou znovu vyhrát až po uplynutí tří po sobě jdoucích fotosoutěží.

- Organizátor má právo tyto podmínky kdykoli změnit uveřejněním nových podmínek na webové stránce www.infoglobe.cz. Organizátor má právo z vážných důvodů soutěž zrušit, například z důvodu vyšší moci, odstoupení partnerů od soutěže nebo na základě vlastního uvážení. V takovém případě bude zrušení oznámeno na portálu www.infoglobe.cz .

- Přihlášením do soutěže, autor souhlasí s veřejným vystavením přihlášené fotografie a zároveň vyjadřuje souhlas s použitím fotografie pro potřeby portálu www.infoglobe.cz.

Souhlas autor vydává na dobu neurčitou.

 


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Česká a slovenská zima

1. 1. – 28. 2. 2021
1. cena:
Horský balíček od vydavatelství Tatrica.sk
2. cena:
Obrazová publikace z vydavatelství CBS
3. cena:
Knižní průvodce z vydavatelství Dajama
1. cena redakce:
Krásný šperk od Zlatnictví MILI
2. cena redakce:
Celoroční pojištění ALPENVEREIN od Hory.sk
3. cena redakce:
Dárkový kancelářský balíček od portálu Infoglobe

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

20.1.2021
Časopis Krásy Slovenska, který je věnován přírodním unikátům a kulturním zajímavostem Slovenska, turistice, cestovnímu ruchu, horolezectví, jeskyňářství, ochraně přírody a tradicím, se v tomto roce „dožívá“ jubilejních 100 let.

18.1.2021
Křehké vánoční ozdoby sestavené z maličkých třpytivých perliček, které znají celé generace, se vyrábějí v obci Poniklá (okres Semily). Rodinné stříbro v podobě hvězdiček, zvonků či postaviček, které jsou světovým unikátem a technologii výroby zná jen hrstka lidí, se dočkalo zápisu do UNESCO.

15.1.2021
Na území Slovenska je v současnosti vybudovaných více než 600 naučných tras a stezek, přičemž jejich počet stále roste. Jelikož naučné stezky nebudují pouze státní a samosprávné instituce, ale i různá občanská sdružení, není v centrální databázi naučných stezek jejich přesný počet.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – BHUTÁN a BANGLADÉŠ:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:středa 20. 1. 2021
svátek:Ilona
dnes:
středa 20.1.
5 °C
zítra:
čtvrtek 21.1.
5 °C