www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Zapomenutá místa

 
Doba trvání soutěže: 1.7.2020 - 31.8.2020
Termín pro hlasování: 4.7.2020 - 30.8.2020

Milí čtenáři a fotografové!

Také se vám stává, že sem tam narazíte na místo, které vypadá jako by ho lidská noha nenavštívila desítky, ba stovky let? Opuštěná a zapomenutá místa mívají zvláštní atmosféru, někdy se tu člověk necítí dobře, nebo se dokonce bojí. Jindy máte pocit, že místu jeho opuštěnost svědčí a z toho, že na něj člověk zapoměl má příroda radost. 

Baví vás objevovat zapomenutá místa? A dokážete zachytit jejich atmosféru? 

Těšíme se na vaše snímky. Autor toho nejpodařenějšího získá dvoudenní pobyt pro dva v penzionu Adélka v Janských Lázních! Wow! Tak pojďte do toho!

2

_____________________________________________________________________

Dva vítězové čtenářského hlasování vyhrají tyto nádherné knižní novinky z vydavatelství Universum:

1. cena: Brdy známé i neznámé

Brdy známé i neznámé

Brdy lákají svou osobitou atmosférou, úžasnou přírodou i spoustou cenných památek, a to o to více, že byly po léta uzavřeným vojenským prostorem. Pro mnoho výletníků i trampů se zde tak otevírá jedinečná možnost toulat se dosud nepoznaným prostředím. Aby nezabloudili, je jim nyní k dispozici tato unikátní kniha s popisy míst, historie a přírodních zajímavostí, na které se v Brdech dá narazit. Autoři (P. David a V. Soukup) doplnili knihu o velmi praktický přehled značených turistických tras a nejhezčích výletů.

 

Šumava známá i neznámá

2. cena: Šumava známá i neznámá 

Kniha autorů Petra Davida a Vladimíra Soukupa se zabývá přírodou našeho nejkrásnějšího pohoří, historií a památkami a odhaluje, jak Šumava dokáže na člověka působit a jaká tajemství skrývá. Vedle známých turistických center a historických měst (Vimperk, Prachatice, Boubínský prales, Černé a Čertovo jezero) připomíná i zaniklé osady a vesnice, místa, která byla dlouhá roky veřejnosti nepřístupná kvůli pověstné „železné oponě“. Nechybí vyprávění o oblastech, kam zdaleka tolik návštěvníků nepřijde (Milešický prales), o místech znovuobjevených v posledních desetiletích (Prášilské jezero, jezero Laka, Plechý a Plešné jezero, pravý břeh Lipenské přehrady), o úžasných technických dílech (Schwarzenberský kanál), o originální architektuře (volarské domy). Závěrečnou kapitolu tvoří přehled značených turistických cest a tipy na nejhezčí výlety. 

 

Doporučujeme vaší pozornosti edici knih pro turisty České léto, dostupnou na eshopu booktook.cz!

_____________________________________________________________________

1. cena redakce: Cena redakce: Voucher na ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v penzionu Adélka Janské Lázně! 

Autora nejhezčí fotografie čeká pobyt v úžasném zrekonstruovaném penzionu Adélka přímo v centru krkonošského lázeňského městečka – Janských Lázní. Bude tam mít k dispozici veškerý komfort: parkovací místo, wifi, saunu a jacuzzi, kuchyň, hernu s kulečníkem, šipkami, ping pongem a fotbálkem a posezení na zahradě. Pravděpodobně tam toho ale moc nenasedí, protože v okolí penzionu je nespočet turistických lákadel a atrakcí. Patří k nim namátkou třeba Stezka korunami stromů, lanový park či lanovka na Černou horu, kde je rozhledna a především východiště nespočtu turistických cest úžasnou přírodou krkonošského národního parku!

pokoje v penzionu Adélkazahradní posezeníSauna v penzionu Adélka

Penzion Adélka
Černohorská 160, Janské Lázně

www.penzionadelka.cz

tel.: 774 60 20 20

email: ekubesa@seznam.cz

 

Čtěte prosím pravidla soutěže! Jsou velmi jednoduchá a to zásadní pravidlo zní: soutěžit můžete jen s vlastní autorskou fotografií!

 

Podmínky fotosoutěže

1 autor, 1 vlastní tematická fotografie

- Účastník se zapojuje do fotosoutěže jen s jednou fotografií, které je sám autorem.

- Soutěžní fotografie se musí vztahovat k tématu soutěže.

- Autor fotografie odpovídá za to, že k přihlášené fotografii nejsou vázána práva třetí strany, a že objekty na fotografiích nebudou vznášet žádné požadavky související s použitím fotografií. Organizátor nebude na případné stížnosti reflektovat.

- Povinnou součástí přihlášené fotografie je průvodní informace - název a krátký popis fotografie a prohlášení o souhlasu s podmínkami soutěže. Všechny tyto informace se zadávají prostřednictvím registračního formuláře.

- Registrací do soutěže dává účastník pořadateli jako správci v souladu se zákonem GDPR souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži a předání výhry v soutěži na dobu trvání soutěže a případně může udělit souhlas s uchováním údajů pro další marketingové účely pořadatele na dobu 5 let.


- O vítězi první ceny soutěže rozhodne hlasování návštěvníků portálu www.infoglobe.cz. Zbývající místa uděluje redakce podle vlastního uvážení (ceny redakce).

- Doba trvání soutěže a období, během kterého je možné hlasovat, je uvedeno v propozicích soutěže.

- Vítězové budou organizátorem fotosoutěže osloveni do 14 dnů od ukončení soutěže na emailovou adresu uvedenou při vkládání soutěžní fotografie. Předání cen proběhne osobně v pražské redakci. Zasílání výher poštou není vymahatelné.
- Pokud vítěz na zprávu nezareaguje do tří měsíců po jejím odeslání nebo si do tří měsíců výhru nevyzvedne, výhra propadá redakci.

- Výhru nelze v žádném případě směnit za peníze, ani převést na jinou osobu. 


- Doporučujeme vkládat fotografie v maximální velikosti do 2 MB a minimální velikosti 500 kB. Organizátor má právo upravit velikost fotografie pro rychlé zobrazení na portálu.

- Ocenění výherci mohou znovu vyhrát až po uplynutí tří po sobě jdoucích fotosoutěží.

- Organizátor má právo tyto podmínky kdykoli změnit uveřejněním nových podmínek na webové stránce www.infoglobe.cz. Organizátor má právo z vážných důvodů soutěž zrušit, například z důvodu vyšší moci, odstoupení partnerů od soutěže nebo na základě vlastního uvážení. V takovém případě bude zrušení oznámeno na portálu www.infoglobe.cz .

- Přihlášením do soutěže, autor souhlasí s veřejným vystavením přihlášené fotografie a zároveň vyjadřuje souhlas s použitím fotografie pro potřeby portálu www.infoglobe.cz.

Souhlas autor vydává na dobu neurčitou.

 


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Zapomenutá místa

1. 7. – 31. 8. 2020
1. cena:
2. cena:
Cena redakce:
Ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v penzionu Adélka Janské Lázně!

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

12.7.2020
Pražský lesopark Kamýk prošel zásadní proměnou. Obnovy se dočkaly nefunkční staré objekty, hájovna i oblíbený zookoutek. Tam mají teď nové útočiště například kozy kamerunské.
10.7.2020
Nové návštěvnické centrum zprostředkuje pohled na výsledky archeologických průzkumů a nálezů v oblasti zaniklé obce Mušov, která ustoupila vodní nádrži Nové Mlýny v Jihomoravském kraji.
8.7.2020
Fond na podporu umění rozhodl o vítězi 3. ročníku projektu Město kultury. Příští rok se pochlubí tímto titulem město Stará Ľubovňa, které je v daném regionu kulturním uzlem.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – MAURICIUS:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:neděle 12. 7. 2020
svátek:Bořek
dnes:
neděle 12.7.
20 °C
zítra:
pondělí 13.7.
21 °C