www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Dotek jara

 
Doba trvání soutěže: 1.3.2021 - 30.4.2021
Termín pro hlasování: 1.3.2021 - 29.4.2021

Letošní zima nám nadělila mnoho sněhových radovánek, ale jaro už klepe na dveře. Pomalu, ale jistě se tráva zazelená, na stromech začnou pučet listy, lidé shodí teplé kabáty a všude kolem bude překypovat nový život. Zapojte se do naší společné československé fotosoutěže a nahrajte fotografii, která zachycuje třeba první jarní paprsky slunce, květinové vábení či radost z nového začátku. Váš dotek s jarem rádi odměníme krásnými a hodnotnými cenami.

Dotek jara

ZMĚNA PRAVIDEL!!!

Každý soutěžící se může zapojit pouze s jednou, výlučně vlastní fotografií. První místo získá fotografie s největším počtem hlasů od našich čtenářů. Udělení první ceny bude samostatné pro českou i slovenskou část fotosoutěže!

Redakce Infoglobe, nezávisle na získaném počtu hlasů, odmění dalších soutěžící (2. a 3. cena + ceny redakce), kteří nejlépe zachytí dané téma soutěže nebo se do fotosoutěže zapojí opravdu neobvyklým záběrem, který nás chytí za srdce nebo nás rozesměje :-). Tyto ceny budou udělovány pro českou a slovenskou část fotosoutěže společně.

 

1. cena: Obrazová publikace z vydavatelství CBS

Obrazové publikace z vydavatelství CBS - ilustrační foto

Vyhrajte obrazovou publikaci z vydavatelství CBS, které vytváří originální produkty umožňující lidem vidět svět jinak, originální a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa, nebo jiné propagační materiály, všechny propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. 

 

2. cena: Exkluzivní miniatury: řemeslný gin Toison a bylinný likér Dr.Kramer

UPOZORNĚNÍ: Do soutěže o exkluzivní alkoholické produkty se mohou zapojit pouze osoby nad 18 let.

 

Toison řemeslný gin se vyrábí macerací jalovce, květin a bylin s obilným spiritem v prvotřídním destilačním zařízení Holstein. Gin následně odpočívá ve starožitných kameninových nádobách z bývalého Československa. Jemnost, lehkost, vyladěnost chutná ale zároveň výjimečná síla řadí Toison k prémiovým ginům.

řemeslný gin Toison

Dary rozkvetlých slovenských luk, síla lázeňských pramenů a poctivá ruční výroba se spojily do slovenského bylinného likéru Dr.Kramer. Poctivou řemeslnou výrobou se spojilo to nejlepší z přírody. V dokonale propracované receptuře vyznívá chuť svěží meduňky, mateřídoušky, anýzu a balsových plodů. Jiskřivý závěr okořeněný vanilkou a skořicí zahaluje podmanivá vůně růží a levandule.

Bylinný likér Dr.Kramer

3. cena: Dárkový balíček od portálu Infoglobe

Získejte dárkový balíček od portálu Infoglobe, obsahující tričko s potiskem festivalu Infofest, interaktivní katalogy, poutavé průvodce a praktické drobnosti, které vás určitě potěší.

portál Infoglobe

1. cena redakce: Roční předplatné časopisu Krásy Slovenska

předplatné časopisu Krásy Slovenska

Vyhrajte předplatné nejstaršího časopisu na Slovensku, který je věnován přírodním krásám a zajímavostem, turistice, cestovnímu ruchu, horolezectví, jeskyňářství, ochraně přírody a tradicím. Krásy Slovenska jako jediný časopis vychází bez přestávky již od roku 1921.

 

2. cena redakce: Dárková kazeta Vincentka

Myslíme i na vaše zdraví, a proto vám dáváme možnost vyhrát řadu úžasných produktů Vincentka v krásném dárkovém balení.

Dárková kazeta Vincentka

Vincentka je přírodní léčivá minerální voda vyvěrající v lázních Luhačovice. Těší se mimořádné oblibě mezi alergiky, kterým přináší úlevu při uvolňování dýchacích cest. Stejně tak si ji pochvalují pacienti při chřipkách, rýmě a onemocněních dýchacích cest. V neposlední řadě je oblíbená mezi sportovci a maminkami malých dětí.

 

3. cena redakce: Liptov – turistický průvodce z rodinného vydavatelství Dajama

 Liptov – turistický průvodce

Zapojte se do soutěže a vyhrajte bohatě ilustrovaného turistického průvodce, který představuje jeden z nejmalebnějších slovenských regionů – Liptov. Množství ilustračního materiálu ve spojení s poutavým textem a zajímavou grafikou zaujme nejen stálé návštěvníky tohoto regionu, ale i ty, kteří ho začínají objevovat. 


Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Dotek jara

1. 3. – 30. 4. 2021
1. cena:
Obrazová publikace z vydavatelství CBS
2. cena:
Exkluzivní miniatury: řemeslný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer
3. cena:
Dárkový balíček od portálu Infoglobe
1. cena redakce:
Roční předplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena redakce:
Dárková kazeta Vincentka
3. cena redakce:
Liptov - turistický průvodce z rodinného vydavatelství Dajama

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

12.4.2021
Nedávno vyšla nová studie Barcelonského institutu pro globální zdraví (ISGlobal) o kvalitě ovzduší v evropských městech. Mezi 31 státy mají nejhorší výsledky Itálie, Španělsko, Polsko, Belgie a Česká republika.
11.4.2021
Náš výlet v Banskobystrickém kraji dnes završíme návštěvou malebných obcí a měst. Také vás provedeme po přírodních zákoutích, technických památkách, a dokonce se zastavíme i na místě symbolického středu Evropy.
9.4.2021
Tato doba není snadná ani pro zoologické zahrady. Nejdříve zvířatům chyběly proudící davy návštěvníků, nyní jsou velký problém chybějící příjmy ze vstupného. Peníze rychle docházejí, pomoc od státu není dostatečná, ale zvířata musejí jíst každý den. A vy můžete pomoct je nakrmit.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE (včetně výskytu koronavirus COVID-19).

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace měsíce – ALŽÍRSKO, POBŘEŽÍ SLONOVINY A TUNISKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pondělí 12. 4. 2021
svátek:Julius
dnes:
pondělí 12.4.
4 °C
zítra:
úterý 13.4.
6 °C