www.infoglobe.cz » Fotosoutěž

Fotosoutěž - Pohádkové hrady a zámky

 
Doba trvání soutěže: 1.3.2016 - 30.4.2016
Termín pro hlasování: 3.3.2016 - 29.4.2016

Začíná jaro a to je ten nejvhodnější čas si někam vyšlápnout. Na zámcích myjí okna, oprašují mobiliář a těší se na první letošní návštěvníky. Všude se něco chystá – jarmarky a trhy, noční prohlídky, programy pro malé princezny a rytíře. A nechce-li se vám na organizovanou prohlídku, vyjděte si jen tak do kraje. Za každým rozcestím je pohádkový zámek, na každé skalce romantická zřícenina. Foťte, foťte a foťte a nejzdařilejší snímky nám pošlete do soutěže. Autor nejlepší fotografie dostane voucher pro dvě osoby na pobyt v Hotelu zámek Berchtold! A i na další z vás čekají hodnotné tematické ceny plus bonus – rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů. Zatím se můžete vydat na virtuální prohlídku muzea.

 

1. cena:
Za strašidly na hrady a zámky120x90 infoglobe listAutor divácky nejúspěšnější fotografie získá úžasnou knihu Za strašidly na hrady a zámky - 50 rodinných výletů z internetového knihkupectví bux.cz. Publikace nabízí padesát tipů na rodinné výlety po hradech a zámcích celé republiky. Dozvíte se nejen základní historii místa, ale i nejzajímavější pověsti, které se k němu vážou. Vydejte se do Horšovského Týna za Bílou paní, na Kašperk za kostlivci, do Velkých Losin za vílou Meluzínou nebo do Lednice za černým rytířem. Anebo byste raději do Štramberka za skřítky? U každého výletu je kreslená mapka s vyznačenou trasou a výškový profil.

Podívejte se i na další nabídku bux.cz a Knižního klubu.
+ bonus – Rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů

2. cena:
logoBalíček Muzea papírových modelů – vystřihovánka hradu Karlštejn od firmy Betexa,  modelářské potřeby pro stavbu modelu a rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů v Polici nad Metují.
V Polici nad Metují (v hlavním městě papírových modelů) najdete stálou expozici s 1 200 exponáty a také krátkodobé aktuální výstavy. Ve stálé expozici uvidíte architekturu z celého světa slepenou z papíru, papírové modely2. cena historické i současné techniky. Vystaveny jsou také modely ze světa sci-fi a fantasy a nechybí ani zvířecí říše.
Papír je úžasný materiál, který provází lidstvo už celá staletí. V Muzeu papírových modelů zjistíte, že z papíru lze postavit cokoliv, celý svět!  V papírové dílně si to každý návštěvník může vyzkoušet.  Muzeum pro návštěvníky pořádá dílny, workshopy a celodenní rodinné akce.

Přidejte se na facebooku!

 

1. cena redakce:
Voucher na pohádkové ubytování na 1 noc pro 2 osoby v HOTELU zámek BERCHTOLD. A k tomu 2 hodiny sportování zdarma a 10% sleva na další služby (wellness, restaurace).

zámek z dálky

Víceúčelový areál HOTEL zámek BERCHTOLD je nedaleko Prahy, přesto v nádherné přírodě Ladova kraje. Areál disponuje ubytováním, zajímavými prostory historického objektu a výbornou kuchyní. V zámeckém parku objevíte „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur českých hradů a zámků. Moderní sportovní areál na tenis, indoor golf, fotbal a další vyžití je tu pro všechny skupiny klientů.

Nahlédněte do zámku, pusťte si krátké video!

logo

www.zamekberchtold.cz

Staňte se fanoušky na facebooku!
+ bonus – Rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů

 

2. cena redakce:
ObálkaJedinečný cestovatelský průvodce plný skutečně aktuálních praktických rad a návodů pro ty, kteří chtějí poznat svět a dosud si mysleli, že to nejde, protože mají hypotéku, malé děti, málo peněz...

Autoři Travel Bible – Petr Novák a Matouš Vinš vás přesvědčí, že cestovat může opravdu každý. Travel Bible není cestopis, ale návod na to, jak velkou pouť vůbec začít. Poradí, co říct šéfovi, aby vás pustil z kanceláře na celou zimu, kdy a kde koupit nejlevnější letenku i jak vidět víc než reportér National Geographic.

Jeden ze soutěžících získá unikátní kód ke stažení knihy v elektronické verzi. Víc o knize, autorech a diginomádství čti zde.
+ bonus – Rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů

3. cena redakce:
Sada relaxačních cestovních polštářů v hodnotě 690 Kč od firmy Ezop.

IMG_20151216_092851_775Jezdíte často na výlety autem nebo jiným dopravním prostředkem? Jste po delším sezení nebo po delších cestách celí polámaní? Cestovní polštářek ve tvaru válce je vhodný jako podhlavník, poskytuje oporu krčním a šíjovým svalům. Válcem můžete podložit záda při sezení, a tak uvolnit bedra nebo jej můžete položit na polštář a tím uvolníte krční páteř. Válec slouží ke krátkodobé relaxaci, zmírňuje svalovou únavu. 
Zároveň jsou polštáře krásným dekoračním doplňkem do domácnosti. Slouží ke každodenní krátkodobé relaxaci krčních svalů a obratlů, zmírňují svalovou únavu a ztuhlost krční páteře. 

Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a společnost Ezop jako jedna z mála společností v ČR nabízí kvalitní tisky zdravotně nezávadnými a bezzápachovými barvami. Výplň je měkká, válec i polštářek se snadno udržují a jsou vhodné i pro ty nejmenší děti. Rozměr válce 40 x 15 cm, polštářek 24 x 28 cm.

   baner

+ bonus – Rodinná vstupenka do Muzea papírových modelů

 
Hlasování již bylo ukončeno
Název Kutná Hora - chrám svaté Barbory
AutorE. Humplíková
Místo2. místo
Výlet do Kutné Hory k nádhernému chrámu svaté Barbory. Chrám opravdu krásný a monumentální.

Lokace:

Česká republika
Kalendář akcí:

Partneři:

I díky vám jsme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosoutěž:

Příroda – mezi snem a skutečností

1. 11. – 31. 12. 2019
1. cena:
Kniha Nejkrásnější výlety lanovkou z nabídky cestovatelských knih Knižního klubu + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena:
Kniha tipů na výlety Nejkrásnější výlety lodí + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
1. cena redakce:
Prodloužený víkend pro dva s polopenzí v Hotelu Aktiv*** na Lipně! + bonus: voucher od firmy Centrum digitálních služeb MINO na zhotovení 10 fotografií ve formátu A4!
2. cena redakce:
Centrum digitálních služeb MINO zhotoví výherci kalendář formátu A3 z vlastních fotografií + bonus: voucher na 10 fotografií ve formátu A4!

Aktuální stavy řek:

Aktuální informace o stavu vody na českých řekách můžete sledovat ZDE

Aktuality:

15.11.2019
Celoslovenský informační portál v rámci 11. ročníku soutěže o nejkrásnější město a obec Slovenska zveřejnil v těchto dnech výsledky.
14.11.2019
Od roku 2013, kdy se Česká republika zapojila do mezinárodního projektu European Theatre Night, je každoročně třetí listopadovou sobotu veřejnosti prezentováno divadlo v netradiční formě. Noci divadel, která proběhne v předvečer 30. výročí sametové revoluce, tedy 16. listopadu, se zúčastní stovka divadel.
13.11.2019
Ústředí lidové umělecké výroby (ÚĽUV) v Tatranské Lomnici otevřelo novou výstavu Betlémy. Návštěvníkům představí historii betlémů prostřednictvím vybraných děl ze sbírkového fondu.
Archiv aktualit

Důležité informace:

Informace a upozornění před cestovaním do zahraničí najdete ZDE.

Každý týden na facebooku nová soutěž o knižní ceny! Přidejte se a
soutěžte!

Destinace Měsíce - MALTA a MONAKO:

Nejčtenější články:

Mobilní aplikace:

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone

 

 

Interaktivní katalogy:

dnes:pátek 15. 11. 2019
svátek:Leopold
dnes:
pátek 15.11.
8 °C
zítra:
sobota 16.11.
5 °C